Praca ELEKTROMECHANIK Wielkie Rychnowo kontakt przez PUP

Wielkie Rychnowo, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych oreaz technicznych na terenie zakładu; bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń; dbanie o właściwy stan instalacji elektrycznych i oświetlenia; diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń technicznych; wykonywanie napraw, przegladów oraz prac konserwacyjnych urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych z wykorzystaniem dostepnych zasobów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godziny pracy 8-16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielkie Rychnowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu; umiejętnosć czytania schematów elektrycznych; uprawnienie SEP do 1kV; umiejetnosć rozwiazywania problemow technicznych; komunikatywność oraz umiejętnosć pracy zespołowej; dyspozycyjność, dokładnosć, zaangażowanie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*