Praca ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY Szczecin kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: do 1 000 PLN

Zakres obowiązków: NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH, ZAKŁADANIE ALARMÓW SAMOCHODOWYCH, NAPRAWA ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ, PRACE DODATKOWE ZLECONE (PRACE PORZĄDKOWE); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ MECHANIKI SAMOCHODOWEJ, UKŁADÓW ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, PRAWO JAZDY KAT. B, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA; 20 GODZIN PRACY W TYGODNIU;

Data publikacji: 2016-08-24

Lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH, ZAKŁADANIE ALARMÓW SAMOCHODOWYCH, NAPRAWA ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ, PRACE DODATKOWE ZLECONE (PRACE PORZĄDKOWE); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ MECHANIKI SAMOCHODOWEJ, UKŁADÓW ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, PRAWO JAZDY KAT. B, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA; 20 GODZIN PRACY W TYGODNIU;

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: SYSTEM WYNAGRADZANIA MIESIĘCZNY;

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: elektromechanik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE E-1 DO 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ZNAJOMOŚĆ UKŁADÓW ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, PRAWO JAZDY KAT. B

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.08.2016