Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Rzeszów P.U.H. BEMAR-AUTO SERWIS J.GRZEBYK, M.KOZIŃSKI, M.KRUPA, S.ŻMUDA

Armii Krajowej 10, 35-307 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
w okresie próbnym, po okresie próbnym do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy:
P.U.H. BEMAR-AUTO SERWIS J.GRZEBYK, M.KOZIŃSKI, M.KRUPA, S.ŻMUDA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DZIAŁU BUDOWLANEGO - od 1 850 PLN

OSOBA NA STANOWISKU "PRACOWNIK DZIAŁU BUDOWLANEGO" BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:- ZATOWAROWANIE DZIAŁU,- DORADZTWO W ZAKRESIE BRANŻY BUDOWLANEJ,- OBSŁUGĘ KLIENTA,
MAJSTER S.A. - 2016-04-21 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK BRYGADY UTRZYMANIA RUCHU - od 2 440 PLN

- WYKONYWANIE KONSERWACJI, PRZEGLĄDÓW I REMONTÓW MASZYN I URZĄDZEŃ ZGODNIE Z WYMOGAMI TECHNICZNO- ORGANIZACYJNYMI OBOWIĄZUJĄCYMI W FIRMIE,- INICJOWANIE DZIAŁAŃ USPRAWNIAJĄCYCH PRACĘ MASZYN,- PROWADZENIE BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI EKSPLOATACYJNEJ,- DIAGNOZOWANIE I NAPRAWA USTEREK MECHANICZNYCH,- PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ KORYGUJĄCYCH I ZAPOBIEGAWCZYCH,- REALIZACJA PRAC MODERNIZACYJNYCH PRZY MASZYNACH I URZĄDZENIACH,- ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI PRODUKCJI
CHEMA-ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY - 2016-10-06 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

PROWADZENIE POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH IZBY SKARBOWEJ W RZESZOWIE
IZBA SKARBOWA W RZESZOWIE - 2016-09-30 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych, specjalnych i wolnobieżnych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Bieliny (świętokrzyskie)

TELEMARKETER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- telefoniczny kontakt z Klientem Biznesowym w zakresie sprzedaży energii i gazu, - umawianie spotkań handlowych, - realizacja powierzonych planów sprzedaży, - zarządzanie bazą danych klientów
ROYAL INVESTMENT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-26 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH* - od 2 500 PLN

Naprawa samochodów dostawczych, Mikrobusów itp.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "IMPULS" PIOTR LIPIEŃ - 2016-05-04 - Dębica (podkarpackie)

KIEROWNIK PRODUKCJI - od 3 000 PLN

do uzgodnienia
GLOBALE RESSOURCE HUMAINE - 2016-09-13 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA KAT B / KURIER - 2 500 - 3 000 PLN

do uzgodnienia Miejsce wykonywania pracy : Rzeszów+ okilice Pracodawca zapewnia nowy samochód służbowy " FIAT DUKATO " .
T&R DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-16 - Rzeszów (podkarpackie)

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ TECHNICZNYCH ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 35 PLN

NAUCZANIA ZAJĘĆ TECHNICZNYCH W JĘZYKU POLSKIM I JĘZYKU ANGIELSKIM
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR - 2016-06-17 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA/OSOBA DO LEPIENIA PIEROGÓW - od 1 850 PLN

-lepienie pierogów
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - od 2 500 PLN

Uczestnictwo w programach sprzedażowych i marketingowych, realizowanych przez firmę; badanie rynku; pozyskiwanie nowych klientów; organizowanie akcji marketingowych i promocyjnych.
Centrum Promocji Biznesu Paweł Zając - 2016-04-13 - Rzeszów (podkarpackie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 250 PLN

1. analizowanie rynku branżowego w Wietnamie2. nawiązywnaie i podtrzymanie kontaktów handlowych z podmiotami mającymi siedzibę w Wietnamie3. budowanie korzystnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Rzeszów (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Realizacja spotkań umawianych przez dział call center
Progress Active sp. zo.o. - 2016-08-05 - Rzeszów (podkarpackie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

• Pozyskiwanie nowych klientów w kraju i za granicą,• Negocjowanie cen i warunków przewozowych,• Utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami,• Planowanie i koordynacja transportu na wszystkich etapach,• Współpraca z kierowcami i rozwiązywanie bieżących problemów,• Realizacja wyznaczonych celów.
GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-23 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - 2 000 - 4 000 PLN

DO UZGODNIENIA MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : praca w delegacjach na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Rzeszów (podkarpackie)

KELNER-BARISTA - do 2 000 PLN

wymagana osoba zarejestrowana w PUP w Rzeszowie z określonym II profilem pomocy .
ŚLIŻ - MACIEJOWSKA MARIA FIRMA HANDLOWA " IMBIR CAFE " - 2017-01-27 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH - od 5 581 PLN

MONTAŻ PRZEMYSŁOWYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, W TYM: UKŁADANIE KABLI W TRASACH I KANAŁACH KABLOWYCH, ROWACH KABLOWYCH A TAKŻE RURACH OSŁONOWYCH (STALOWYCH I PVC), PODŁĄCZANIE KABLI DO ROZDZIELNIC, SZAF STEROWNICZYCH I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH,PRÓBY I POMIARY ELEKTRYCZNE.AKTUALNYCH UPRAWNIEŃ SEP,MONTAŻ I ŁĄCZENIE SZAF STEROWNICZYCH, CZYTANIE SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH I UMIEJĘTNOŚCI SAMODZIELNEJ PRACY NA ICH PODSTAWIE (PODŁĄCZENIA, MONTAŻ UKŁADÓW), DOŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OBRÓBKI KABLI STEROWNICZYCH,
GC ENERGY SP Z O.O. - 2016-09-07 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA KAT.B,C - od 2 500 PLN

załadunki, rozładunki makulatury
"ATOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-18 - Rzeszów (podkarpackie)

PIEKARZ - od 2 200 PLN

wytwarzanie różnych rodzajów pieczywa, ciast, pieczywa cukierniczego , przy użyciu odpowiednich maszyn urządzeń , sprzętu.
RELLA INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-09 - Rzeszów (podkarpackie)