Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Dąbrowa Górnicza ROKICKI MACIEJ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "ROKICKI"

Aleja Józefa Piłsudskiego 17, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
diagnoza i naprawa systemów sterowania silnikiem, układów bezpieczeństwa, komfortu jazdy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: kwota brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: okres próbny 3 miesiące

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: ROKICKI MACIEJ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "ROKICKI"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- dokumenty aplikacyjne;- w przypadku osób zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Górnicza - skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: codziennie w dni robocze, Godziny : w godzinach pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Adres strony pracodawcy: www.rokicki.com.pl

Ulica pracodawcy: Aleja Józefa Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 17

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż detaliczna pojazdów samochodowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*