Praca ELEKTROMECHANIK Piotrków Trybunalski Zamet Industry S.A.

Romana Dmowskiego 38 b, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Przeglądy i naprawy maszyn i urządzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrków Trybunalski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Piotrków Trybunalski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piotrków Trybunalski

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1 kV

Nazwa pracodawcy: Zamet Industry S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Piotrków Trybunalski

Gmina pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Ulica pracodawcy: Romana Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 38 b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Podobne oferty pracy

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 300 PLN

- kompletacja zamówień- rozkładanie towaru: załadunek i rozładunek
kontakt przez OHP - 2016-07-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 998 PLN

naprawa i obsługa instalacji elektrycznych pojazdów kołowych; prowadzenie weryfikacji sprzętu; rozliczanie sie z pobranych częsci samochodowych i narzędzi
44 Wojskowy Oddział Gospodarczy JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 5286 - 2016-07-11 - Sulechów (lubuskie)

POMOC MAGAZYNOWA - od 12 PLN

przygotowanie zestawów promocyjnych z artykułów spożywczych i chemicznych, praca stojąca, gwarantowany (płatny) transport z miejscowości Bełchatów do punktu docelowego, praca w Piotrkowie Tryb.
Manpower Polska Sp. z o.o. - 2016-08-10 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

obsługa maszyn i urządzeń rozlewniczych i elektrycznych znajdujących się w zakładzie. Kontakt w sprawie pracy osobisty - Wadowice, Łazówka 80 w godz. 6-14.00
Krakowskie Zakłady Zielarskie "HERBAPOL" - 2016-11-28 - Wadowice (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie na stębnówce, overlocku
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 2 500 PLN

prowadzenie wykładów i jazd szkoleniowych z osobami uczestniczącymi w kursie na prawo jazdy kat. "B"
AGENCJA USŁUG OŚWIAT. OŚRODEK SZKOL. KIEROW. OLIMP S.C. - 2015-11-09 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Jasionka (podkarpackie)

PRACOWNIK II STOPNIA WYK. ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 855 PLN

opieka nad małymi dziećmi, higiena, zabawy, nauka.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

NAPRAWA , SERWIS MASZYN PRZEMYSŁOWYCH
STOLPEX ROBERT ŚLUSARCZYK - 2016-03-11 - Jasionka (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK - 2 500 - 3 000 PLN

Zajmowanie się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, ich obsługą oraz konserwacją i remontamiDoświadczenie zawodowe: 2 lataObsługa, konserwacja i remonty urządzeń do 1 kV
Przedsiębiorstwo Handlowo- Transportowe TRACOM - 2016-03-18 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DO SPRAW ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

Gromadzenie dokumentacji klientów, aktualizacja cen sprzedaży produktów, monitoring trasówek vansellerów i merchandiserów.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 800 PLN

wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (lkopareko-ładowarek, walców, rościełaczy, koparek), prace modernizacyjne i konserwacyjne, dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu. Praca na rejonie budowy trasy A1 Pryrzowice-Woźniki
BMTI Sp. z o.o. - 2016-02-17 - Warszowice (śląskie)

zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń pod względem elektryki, dokonywanie pzreglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzęń, prowadzenie dokumentacji z podejmowanych działań,
PLAST-ZEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-29 - Głogów (dolnośląskie)

TECHNOLOG - od 2 200 PLN

Projektowanie oprzyrządowania zgodnie z zało9żeniami technologicznymi, opracowanie oferty pod kątem technologicznym, kalkulacja kosztów wykonawstwa, przygotowanie dokumentów do przetargu, bieżąca obsługa technologiczna
ZAMET INDUSTRY S.A - 2016-09-20 - Chojnice (pomorskie)

Naprawa sprzętu AGD, urządzeń chłodniczych/chłodnik
FIRMA BUJAK AGD S.C. TADEUSZ BUJAK, JADWIGA BUJAK, PATRYK BUJAK, JOANNA BUJAK-DZIEWOŃSKA - 2016-02-05 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

nadzór, obsługa i naprawa sprężarek sullair oraz instalacji chłodniczej na terenie zakładu. utrzymanie w sprawności wszelkich maszyn i urządzeń na terenie zakładu. dokonywanie konserwacji, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń na terenie zakładu. prowadzenie domumentacji ruchowej mazyn i urządzeń, dziennika pracy maszynowni, dziennuka pracy sprężarek, spisywanie stanów liczników energii elektrycznej.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Jastrowie (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 200 PLN

ELEKTROMECHANIK
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMECHANIK - 2 000 - 2 550 PLN

Zapewnienia odpowiedniego stanu technicznego maszyn i urządzeń, podejmowanie działań niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania i dobrego wyniku ekonomicznego produkcji, parametryzacja i korekty nastaw parametrów sterowników nadzorujących prace linii i automatów pakujących, prowadzenie napraw i przeglądów maszyn i urządzeń, zapewnienie sprawnego funkcjonowania dostaw ciepła i elektryczności, gazu i napływu powietrza, zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych, podejmowanie właściwych działań w kierunku minimalizacji kosztów, rozwiązywanie różnorodnych bieżących problemów natury technicznej, wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego, dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy, zapewnienie sprawnego funkcjonowania dostaw ciepła elektryczności, gazu i napływu powietrza, przeglądy prewencyjne, analiza awarii ruchu maszyn - wdrażanie rozwiązań usprawniających prace maszyn.
Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów s.a. - 2016-06-16 - Otmuchów (opolskie)

MISTRZ PRODUKCJI - od 2 800 PLN

Nadzór nad organizacją pracy wydziału produkcyjnego, dotrzymywanie terminów realizacji zadań, dbałośc o jakość realizowanych produktów.
ZAMET INDUSTRY S.A - 2016-06-23 - Chojnice (pomorskie)

REFERENT D/S KSIĘGOWOŚCI - 2 100 - 2 700 PLN

wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego, dekretowanie, księgowanie faktur, sprawdzanie poprawności danych.
"Minibrowary.pl" Andrzej Gałasiewicz - 2016-03-08 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

osoba będzie pracowała jako pomocnik operatora wytłaczarki, naprawa maszyn, pierwsza umowa zlecenie, następna umowa o pracę, wynagrodzenie do uzgodnienia
BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa - 2016-01-20 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

KONTROLER STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA - od 12 PLN

kontrola ważności opłat parkingowych w pojazdach na terenie strefy parkingowej
"PROJEKT PARKING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-16 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Diagnostyka pojazdów samochodowych, naprawa i programowanie sterowników wtrysku paliwa i modelatorów ABS, ASR, ESP, prace montażowe i demontażowe wg zlecenia. Miejsce pracy: WrocławUmowa zlecenie, 160 godz./m-c od poniedziałku do soboty.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTROMECHANIK* - od 2 000 PLN

Elektromechanik*
POL DRÓG SP.ZO.O Piła - 2016-09-07 - Kłębowiec (zachodniopomorskie)

ELEKTROMECHANIK - 1 850 - 2 500 PLN

Prace związane z elektromechaniką pojazdów samochodowych. Wykształcenie min. zas. zawodowe, wymagany 1 rok doświadczenia, mile widziane prawo jazdy z kat. B albo kat. C.
DAMAR Service Sp. z o.o. - 2016-06-09 - Mysłowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed