Praca ELEKTROMECHANIK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Konserwacja i utrzymywanie ruchu linii produkcyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zawodowe techniczne, znajomość branży, uprawnienia SEP 1kv, samodzielność, kreatywność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

towarowanie sklepu, utrzymanie porzadku w sklepie, dbanie o dział doradztwo i obsługa klienta, wykonywanie zamówień, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

uzupełnianie baz danych obowiązujących w firmie,prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Sandomierz (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Zamiechów (podkarpackie)

FRYZJER - 1 850 - 2 500 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja, ombre, sombre, balejage, dekoloryzacja, refleksy. Obsługa klienta i salonu.
Slax Sławomir Duda - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz, przygotowywanie potraw, wstępna obróbka warzyw, gotowanie, przygotowywanie przyjęć
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wykształcenie średnie, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat B (bus), dyspozycyjność.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Krotoszyn (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

współpraca z kontrahentami, raporty, kontrola dostaw, wyjazdy służbowe
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gassy (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Olesno (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

produkcja zrębków, klocków wędzarnianych
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Wojtkowa (podkarpackie)

SZWACZKA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - od 1 900 PLN

pomoc nauczycielowi prowadzącemu w czasie zajęć edukacyjnych w klasach I-III uczniów upośledzonych umysłowo i autystycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Bartoszów (dolnośląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

INSPEKTOR - 997,4 PLN

praca administracyjno - biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

Ogrodnik
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Jarosław (podkarpackie)

POZOSTAŁY ŚREDNI PERSONEL W ZAKRESIE DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ I KULTURALNEJ GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANY - 997,4 PLN

Opiekun ekspozycji - oferta stażu realizowana w ramach programu " Konserwator" wymagania wykształcenie średnie, ogólnokształcące, humanistyczne.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 100 PLN

kompleksowanie dostawy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Czajków Północny (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5T - od 2 000 PLN

przewóz towarów na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Mikołów (śląskie)

KALETNIK - od 2 000 PLN

Produkcja toreb, namiotów, wyrobów galanterii.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Zgierz (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA -ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa -robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Magnuszew (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Słupia (świętokrzyskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Naprawa i sprzedaż komputerów
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zamość (lubelskie)

STAŻ - ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta, pakowanie, nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich, paletowych oraz listowcyh na cały świat, obsługa dedykowanych systemów do nadawania i śledzenia przesyłek, obsługa produktów MS Office, przyjmowanie płatności gotówkowych oraz kart płatniczych, wystawianie faktur, prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej z gotówki i wykonanych usług pocztowych, przestrzeganie przepisów pocztowych, przepisów dotyczących obrotu pieniężnego i stosowanych rozliczeń oraz przestrzeganie tajemnicy korespondencji i służbowej, kserowanie, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Chorzów (podkarpackie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

układanie i sprawdzanie dokumnetów, analiza dokumnetów pod wzgledem merytorycznym i rachunkowym, weryfikacja wydruków z dokumnetami pierwotnymi, weryfikacja i analiza rachunków, sporządzanie not odsetkowych, rozliczanie zaangażowania zgodnie z instrukcją, przygotowanie zastawień w programie Excel, prowadzenie rejestru korespondencji w dziale finansowo-administracyjnym
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Krzyżowice (śląskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 2 200 PLN

przygotowanie nowych form i narzędzi, konserwacja i regeneracja narzędzi, dbanie o ich dobry stan techniczny, utrzymywanie odpowiedniego stanu zapasów narzędzi oraz sprzętu pomiarowego dla działów produkcji
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa kelnerska, serwowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed