Praca ELEKTROMECHANIK- INSTALATOR SYSTEMÓW LOKALIZACJI POJAZDÓW GPS Trzebnica CAMTECH

Jak działa lokalizator GPS?

Wrocławska 10, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Instalacje autoalarmów i systemów lokalizacji pojazdów GPS.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMECHANIK- INSTALATOR SYSTEMÓW LOKALIZACJI POJAZDÓW GPS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebnica

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dobra znajomość instalacji elektrycznych pojazdów i maszyn, umiejętność instalacji autoalarmów. Doświadczenie zawodowe w instalacji alarmów.

Nazwa pracodawcy: CAMTECH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: Wrocławska

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*