Praca ELEKTROMECHANIK Grajewo PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Robotnicza 4, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Naprawa urządzeń elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grajewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grajewo

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "UNIDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: grajewski

Gmina pracodawcy: Grajewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grajewo

Adres strony pracodawcy: www.unidrog.grajewo

Ulica pracodawcy: Robotnicza

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: usługi-budowa dróg i autostrad

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*