Praca ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY Sandomierz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROBSON" Robert Wryk

Trześniowska 3, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: naprawa elektryki samochodowej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 3000zł/brutto miesięcznie

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Elektromechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum wykształcenie zawodowe, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego KONTAKT Z PRACODAWCĄ; TEL: 668-047-197 lub 600-362-532

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROBSON" Robert Wryk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KONTAKT Z PRACODAWCĄ: TEL: 668-047-197 LUB 600-362-532

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: sandomierski

Gmina pracodawcy: Sandomierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sandomierz

Ulica pracodawcy: Trześniowska

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: usługi -handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*