Praca ELEKTROMECHANIK Głuchowo OTTO WORK FORCE POLSKA Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
62-052 Głuchowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: elektromechanik

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 434 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głuchowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Komorniki

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 434 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Doświadczenie mile widziane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie o profilu: elektrycznym, elektromechanicznym, mechatonik

Nazwa pracodawcy: OTTO WORK FORCE POLSKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Głogowska 51/3, 60-373 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, świadectwo pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Termin: zgłoszenia osobiste i telefoniczne, Godziny : 9-17

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Głogowska

Numer budynku pracodawcy: 51/3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*