Praca ELEKTROMECHANIK Dębica TABOR DĘBICA SP. Z O.O.

SANDOMIERSKA 39, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów kolejowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: elektromechanik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ I INSTALACJI DO 1KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: CZYTANIE SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE 2 LATA

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: TABOR DĘBICA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV NA MAIL: rekrutacja (at) tabor-debica.pl LUB SKIEROWANIE

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: SANDOMIERSKA

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy:
Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*