Praca ELEKTROMECHANIK Brzesko AUTO-PARTNER S.C. H.Marszałek, Z.Zelek

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: do 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa i naprawa samochodów osobowych

Data publikacji: 2016-05-23

Lokalizacja: Brzesko (małopolskie)

Pracodawca: AUTO-PARTNER S.C. H.Marszałek, Z.Zelek

Biznesowa 9, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 000 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzesko

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Co najmniej 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: AUTO-PARTNER S.C. H.Marszałek, Z.Zelek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv, list motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzesko

Ulica pracodawcy: Biznesowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Prowadzenie badań i analiz w zakresie mechaniki samochodowej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.05.2016