Praca EKSPERT DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: EKSPERT DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA

Wynagrodzenie: od 9 000 PLN

Zakres obowiązków: Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowo za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta; -tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego; -utrzymuje kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; -oprócz roli przywódczej przeprowadza działania testowe oraz przygotowuje raporty osiągnięć zespołu; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania; -wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu; -przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta;

Data publikacji: 2016-03-25

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowo za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta; -tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego; -utrzymuje kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; -oprócz roli przywódczej przeprowadza działania testowe oraz przygotowuje raporty osiągnięć zespołu; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania; -wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu; -przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPERT DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 17.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunek dowolny, doświadczenie zawodowe: -co najmniej 8 lat doświadczenia w pracy na stanowisku testera oprogramowania w tym, co najmniej 2 na poziomie Lidera; -doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu; -doświadczenie pracy przy wykorzystaniu narzędzi testowych takich jak HP QC, Jira (GreenHopper), RALLY, Fiddler lub równoważnych jest koniecznością; -doświadczenie w pracy w środowisku Scrum/Kaban; umiejętności: -umiejętność tworzenia i utrzymywania struktury testowej w technologii C# - poparte adekwatnym doświadczeniem; -znajomość HTML, XML, XSL, CSS, XPath, ASP.Net, Java Script; -techniczne zrozumienie systemów IT; -doskonała zdolność do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne; -znajomość systemów testowania manualnego i automatycznego; -doskonała znajomość cyklu testowania oprogramowania; -znajomość rynków finansowych oraz różnych typów instrumentów finansowych; co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, (zwłaszcza w obszarze programowania) zarówno w pisaniu i mówieniu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.03.2016