Praca EKSPEDIENTKA Łęczyca Sklep Spożywczy-Przemysłowy Dariusz Fibor w Łęczycy

Stanowisko: EKSPEDIENTKA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przyjęcie dostaw, zamówienia, obsługa klienta

Data publikacji: 2016-04-07

Lokalizacja: Łęczyca (łódzkie)

Pracodawca: Sklep Spożywczy-Przemysłowy Dariusz Fibor w Łęczycy

Miejsce pracy:
99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualna książeczka zdrowia

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Sklep Spożywczy-Przemysłowy Dariusz Fibor w Łęczycy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Adres pracodawcy:
Dworcowa 5e, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny z pracodawcą pod numerem 501 287 591

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 5e

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*