Praca EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: ekspedient w punkcie usługowym

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 16.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient w punkcie usługowym

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER/KA-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Warszawa (mazowieckie)

LAKIERNIK - od 2 000 PLN

nakładanie pokryć lakierniczych, przeprowadzanie suszenia z zastosowaniem różnych urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 12 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywaniu. Dyspozycyjność w godz.: 10-18, min. 80 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie rejestru świadczonych usług medycznych w programach komputerowychPAKIET ŚWIADCZENIODAWCY w zakresie- porady ambulatoryjne wykonywane w poradniach, nanoszenie kart wyjazdowych z oddziału pomocy dorażnej itp
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łosice (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - PRACE INTERWENCYJNE EFS RPO - od 2 200 PLN

kierowca, operator samochodu cieżarowego
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Wrzesiny (lubuskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe- kierunek bez znaczenia, mile widziane doświadczenie,
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

- sprzedaż- obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towarów- utrzymywanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

STAŻ DO 30 - Wydział Organizacyjny - Dział promocji
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kraśniów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PERUKARZ (21 GODZIN TYGODNIOWO) - do 621 PLN

NAPRAWA, PIELĘGNACJA, TKANIE PERUK; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA I NAPRAWY PERUK, MINIMUM 1 ROK W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa klientów w zakresie wypożyczania rowerów, podpisywania umów. Dbanie o stan techniczny wypożyczanego sprzętu.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Legionowo (mazowieckie)

MALARZ-SZPACHLARZ - od 1 000 PLN

Remonty klatek schodowych, przygotowanie powierzchni, szpachlowanie, malowanie farbami emalia-olejna, zabudowy G-K glazura-terakotaWymagania: wykształcenie bez znaczenia, staż pracy min. 6 miesięcy w budownictwie, malowanie, gładzie, zabudowy G-K
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Proszków (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Las Stocki (lubelskie)

obsługa wielopiły, frezarki, piły poprzeczne, obróbka drewna
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Łubnice (łódzkie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ. - 997,4 PLN

Organizator obsługi turystycznej- oferta stażu realizowana ze środków EFS w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie min. średnie, komunikatywność, sumienność, otwartość. Analizowanie rynku turystycznego i systemów obsługi klienta, przyjmowanie zleceń, negocjowanie , konsultowanie.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA-ŻAŁOBNIK - od 1 750 PLN

Uczestniczenie w organizacji i obsłudze pogrzebów
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (Z) - do 2 060 PLN

Pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Tarnów (małopolskie)

KONSERWATOR SIECI WOD - KAN - od 2 000 PLN

OBSŁUGA SIECI WODNO- KANALIZACYJNEJ
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Złoty Stok (dolnośląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA K/M - od 2 080 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

prace zbrojarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kijanka (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJACY - od 14 PLN

prace związane z utrzymywaniem porządku
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Poznań (wielkopolskie)

STAZ/SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- obsługa kasy fiskalnej- obsługa terminalu- przyjmowanie towaru- wyliczanie cen detalicznych- przyjmowanie prasy- wykładanie towaru- obsługa klienta- nauka obsługi kartą płatniczą
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kożuchów (lubuskie)

OPIEKUN W OŚRODKU MEDYCZNO-PSYCHOLOGICZNYM - od 2 000 PLN

Opieka nad osobami z zaburzeniami psychicznymi w ośrodku medyczno-psychologicznym. Pomoc przy czynnościach samoobsługowych i porządkowych. W ośrodku będą przebywać obcokrajowcy.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Płock (mazowieckie)

PRACE INTERWENCYJNE-POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (UZUP. 28/2016) - do 2 000 PLN

pomocnicze prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa biura oraz e-mailowa obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta (sprzdaż m.in. okien, drzwi, rolet), wyjazdy w teren w celu dokonania pomiarów.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

DS. OBSŁUGI PETENTA, OŚWIATY I ARCHIWUM - 997,4 PLN

Wykonywanie podstawowych obowiązków na w/w stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Bobrowice (lubuskie)