Praca EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM Chrzanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przyjmowanie zleceń za usługi poligraficzne,sprzedaż towaru,kserowanie dokumentów,cięcie wizytówek,dorabianie kluczy,wykonywanie pieczątek

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: ekspedient w punkcie usługowym

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV-oferta stażu przeznaczona dla osób zarejestrowanych w tut. Urzędzie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: usługi poligraficzne, dorabianie kluczy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient w punkcie usługowym

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy