Praca EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM Choszczno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Ekspedient w punkcie usługowym

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Choszczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Zawód: ekspedient w punkcie usługowym

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Dąbrowszczaków 13a, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Choszczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Choszczno

Ulica pracodawcy: Dąbrowszczaków

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient w punkcie usługowym

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

STAZ/OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- wstępny instruktaż stanowiskowy- kurs obsługi i funkcjonowania maszyn manualnych i sterowanych cyfrowo (CNC)- obsługa narzędzi pomiarowych- przygotowywania i zamontowanie w maszynie narzędzia skrawającego- przygotowanie programu CNC- poddanie obróbce części i sprawdzanie wymiarów
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowa Sól (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

REFERENT DS. KADR I PŁAC (STAŻ) - 997,4 PLN

prowadzenie spraw kadrowych pracowników i zleceniobiorców, pomoc w naliczaniu wynagrodzeń
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, uzupełnianie towaru, kontrole terminiu przydatności do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Koniecpol (śląskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

wystawiane dokumentów sprzedaży (faktury,paragony)
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Będzin (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRZYJMOWANIE I ZAMAWIANIE TOWARU, OBSŁUGA WAGI ELEKTRONICZNEJ, METKOWANIE, FAKTUROWANIE
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gaworzyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, przygotowywanie umów handlowych, budowanie sieci sprzedaży, współpraca z wietnamskimi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KONWOJENT - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Białystok (podlaskie)

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Słupca (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

- ewidencjonowanie towarów w systemie Return client- przepakowywanie towaru- sortowanie towaru- kontrola towaru- skanowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Świebodzin (lubuskie)

REFUNDACJA ART.150F-POMOCNIK OPERATOR WIDŁOWEGO - do 1 850 PLN

segregowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, załadunek, rozładunek pojazdów, operowanie wózkiem widłowym w sytuacji niedyspozycji operatora
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Chorzów (śląskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Obsługa konsumentów, wydawanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie kelnerek i utargów dziennych, przygotowywanie drinków, deserów lodowych, zapoznanie się z obsługą urządzeń znajdujących się w barze.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PRZEDSZKOLNA - 997,4 PLN

wykonywanie prac porządkowych, wykonywanie czynności higieniczno-opiekuńczych w salach przedszkolnych, obsługa pralni, pomoc w kuchni przedszkolnej
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Mława (mazowieckie)

SZEF KUCHNI - od 2 000 PLN

Organizacja i nadzorowanie pracy podległego personelu kuchennego; sporządzanie różnego rodzaju potraw kuchni polskiej i ukraińskiej; wybór właściwych produktów i półproduktów do przygotowywania dań; przeprowadzanie oceny jakości półproduktów i wyrobów gotowych; planowanie menu i prawidłowe zestawianie potraw; prowadzenie instruktażu w zakresie metod i technik sporządzania wyrobów kulinarnych; opracowywanie harmonogramów pracy dla personelu kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Płock (mazowieckie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Olkusz (małopolskie)

ASYSTENT MENEDŻERA PROJEKTU - od 2 200,6 PLN

przygotowanie strategii wprowadzania nowych produktów i projektów, badania marketingowe, analiza rynku,
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Dopiewo (wielkopolskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

zapoznanie się i obsługa maszyn i urządzeń występujących w cukierni,nauka wykonywania różnych ciast i ciastek,wykonywanie porządków codziennych i okresowych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Biecz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Asystent projektanta
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łopuszno (świętokrzyskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

pomoc w pracy bieżącej w księgowości, archiwizowanie dokumentów, sprawdzanie kont rozrachunkowych, sprawdzanie i segregowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Mława (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Resko (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO - 997,4 PLN

pracownik zaplecza sportowego
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Witoszyce (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT.C+E - od 2 000 PLN

Kierowca kat.C+E
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Smęgorzów (małopolskie)

SZLIFIERZ METALI - od 925 PLN

szlifowanie metali, prace na linii technologicznej
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Stadniki (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa naczepy "ruchoma podłoga". Czas pracy - wg Karty Kierowcy. Miejsce pracy: teren całej Europy.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

prace proste związane z napychaniem poduszek
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Opatów (wielkopolskie)

TECHNOLOG CUKIERNIK - od 1 000 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Marki (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Diagnostyka komputerowa, naprawa smochodów.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Przodkowo (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed