Praca EKSPEDIENT POCZTOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: rozdzielanie przesyłek pocztowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 050 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT POCZTOWY

Data zakończenia pracy: 01.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

oferta stażu: przyjęcie towaru do magazynu, pomoc w załadunku towaru na samochód.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Piła (wielkopolskie)

KROJCZY - od 2 200 PLN

Obsługa noży krojczych, wykrawanie elementów odzieżowych lub kaletniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ USŁUG, TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA, POZYSKIWANIE KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Skierniewice (łódzkie)

MAGAZYNIER-OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

rozładunek i załadunek ponadgabarytowych towarów, wykonywanie prac ziemnych: przygotowywanie terenu do robót, wykopy pod fundamenty, wydawanie towaru z magazynu, transport towarów na magazyn przy użyciu wózka paletowego
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KUCHARZ (KUCHNIA TAJSKA) - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE - do 1 850 PLN

Monter ociepleń budynków wykonuje izolacje termiczne ścian zewnętrznych obiektów budowlanych metodą lekką mokrą. 32 godzin pracy tygodniowo.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wrocław (dolnośląskie)

PROGRAMISTA K/M (J. ANGIELSKI) - od 27 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

mile widziane dośw. w pracach dekarskich na wysokości, mile widziane prawo jazdy B,, osoba zarejestrowana w PUP, II profil
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie zabiegów agrotechnicznych, zadaniowa pielęgnacja sadu, zadaniowy zbiór malin, czereśni, jabłek, zadaniowe sortowanie owoców do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Huta Błędowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Pomoc biurowa - miejsce stażu ul. 1 Maja 45 ElblągObsługa Klienta, raportowanie sprzedaży, dbanie o placówkę
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

osoba zarejestrowana w PUPponiżej 30 r.ż., II profilwykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. ANALIZ IT (SENIOR IT ANALYSIS SPECIALIST) - do 5 833 PLN

Zapewnienie sprzętu / oprogramowania / diagnostyka problemów w sieci / rozwiązywanie problemów przez telefon dla klientów i użytkowników; Przekazywanie problemu do wewnętrznych grup wsparcia I.M; Koordynacja i zarządzanie relacjami z dostawcami i personelem pomocniczym, którzy dostarczają sprzęt / software / rozwiązywania problemów sieciowych; Administrowanie i zapewnienie użytkownikom dostępu i kontroli; Korzystanie z funkcji Tracking System dokumentowania i zarządzania problemami i wnioskami w pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Wrocław (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Obsługiwanie urządzeń telekomunikacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Staszów (świętokrzyskie)

104U POMOC WYCHOWAWCY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Radom (mazowieckie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Wygoda (łódzkie)

*SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 100 PLN

administrowanie Współnotami Mieszkaniowymi
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe, malowanie, szpachlowanie, układnie glazury.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Opoczno (łódzkie)

POMOCNIK WULKANIZATORA - do 1 850 PLN

wymiana ogumienia w samochodach, naprawa ogumienia w kołach, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Chorzów (śląskie)

KELNER ( REFUNDACJA ZATRUDNIENIA DO 30R.Ż ) - od 2 000 PLN

Obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Mielno (zachodniopomorskie)

FREZER - 2 000 - 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 800 PLN

wymagania pracodawcy: wykształcenie minimum zawodowe oraz prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bytów (pomorskie)

ARTYSTA FOTOGRAFIK - od 2 000 PLN

przeprowadzanie sesji zdjęciowychprowadzenie dokumentacji materiałów fotograficznych; ustalanie i kontrolowanie norm zużycia materiałów; retusz zdjęć dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych oraz przygotowanie nowych projektówwykonywanie zamówien dla kontrahentów z krajów wschodnich, głównie z Rosji i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ - do 1 750 PLN

Wykonuje, naprawia, osadza i demontuje elementy stolarki budowlanej z drewna i materiałów drewnopochodnych (sklejki, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, paździerzowe itp.), drzwi, okna, ścianki, sufity, szafki, półki i inne drewniane i z tworzyw sztucznych części taboru kolejowego; posługuje się takimi narzędziami jak: piły tarczowe i taśmowe, frezarki, wiertarki, heblarki, oraz narzędziami ręcznymi, jak: świdry, młotki, gładziki, dłuta itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wrocław (dolnośląskie)

praca sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, dbanie o estetykę.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Garwolin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - BIURO KULTURY, WYDZIAŁ FINANSOWO - ORGANIZACYJNY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z zakresem prac Wydziału Finansowo Organizacyjnego.Pomoc w weryfikacji i kompletowaniu dokumentów oraz aktualizacji baz danych finansowych.Pomoc w kompletowaniu informacji w oparciu o które przygotowywane są plany finansowe i sprawozdania z realizacji zadań.
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Warszawa (mazowieckie)