Praca EKSPEDIENT POCZTOWY Bralin POCZTA POLSKA S.A.

Wrocławska 44, 63-640 Bralin, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Sortowanie przesyłek listowyh oraz paczek; przygotowanie do wyjścia w rejon oraz rozliczenie listonoszy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 025 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT POCZTOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bralin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bralin

Zawód: ekspedient pocztowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 025 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: POCZTA POLSKA S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Kościuszki 77, 60-940 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV można przesłać na adres: anna.budych (at) poczta-polska.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 77

Profil działalności pracodawcy:
Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego)

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedient pocztowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów sklepu ogólnospożywczego. Mile widziane doświadczenie. Wynagrodzenie + premia
PPHU MITA II Janusz Światły - 2016-10-17 - Ostrówiec (wielkopolskie)

HYDRAULIK/POMOCNIK HYDRAULIKA - 2 000 - 2 500 PLN

Rozprowadzanie instalacji sanitarnych i co. Wymagane doświadczenie zawodowe
UNI-SYSTEM MOSKA Spółka jawna - 2016-07-18 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR WYPALARKI CNC - od 1 850 PLN

Obróbka elementów konstrukcji stalowych, wynagrodzenie do uzgodnienia
Zakład Usług Rolno Przemysłowych "WUTEH" Barczok & Barczok Sp. j. - 2016-04-25 - Kępno (wielkopolskie)

KROJCZA - od 2 000 PLN

Wykrawanie elementów materiałów według określonego wzoru. Możliwość przyuczenia.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE '' WIŚNIEWSKI '' SP.J. - 2017-01-13 - Świba (wielkopolskie)

TECHNOLOG PROGRAMOWANIA MASZYN OBRÓBKI SKRAWANIEM - 2 200 - 3 500 PLN

Znajomość programowania maszyn CNC , umiejętność poruszania się w systemie Cad. Wymagane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kępno (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych związanych z wznoszeniem budynków,
Zakład Projektowo - Budowlany "PROJEKTOBUD" Kępno Andrzej Połomski - 2016-06-24 - Myjomice (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 100 PLN

Obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; obsługa programu skupu złomu ; doświadczenie zawodowe mile widziane; wynagrodzenie do uzgodnienia
P.H.U. GOLMEX EUGENIUSZ BEDNARA - 2016-05-04 - Gola (wielkopolskie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

Obsługa gości, przyjmowanie rezerwacji, obsługa komputera, mile widziana znajomość języka obcego (niemiecki bądź angielski)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KAMIŃSKI" 63-604 Baranów, Łęka Mroczeńska 9 Marian Kamiński - 2016-03-07 - Kępno (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz towarów w zależności od zlecenia na terenie kraju. Wymagany kurs na przewóz rzeczy. Wynagrodzenie do ustalenia.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FISCHER - spółka cywilna - 2016-05-16 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO ODCZYTU GAZOMIERZY - od 13 PLN

Odczytywanie i spisywanie liczników gazowych, praca na terenie powiatu tarnobrzeskiegopraca na umowę zlecenie, wynagrodzenie w systemie akordowym 1,50 zł. netto za odczyt jednego licznika
Poczta Polska S.A. - 2017-02-03 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

Doręczanie przesyłek, przekazów; sprzedaż usług.
POCZTA POLSKA S.A. - 2017-02-03 - Pniewy (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 100 PLN

Kompleksowa obsługa klienta według standardów firmy, realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie, fachowe doradztwo klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu, pomoc klientom w załadunku towaru. Dodatkowymi atutami będą: zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM, doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze klienta.
TERG SPÓŁKA AKCYJNA Media Expert - 2016-01-11 - Kępno (wielkopolskie)

Obsługa klientów. Doświadczenie zawodowe mile widziane
Przedsiębiorstwo Handlowe "GABRIELA" Gabriela Kasprzak - 2016-05-09 - Opatów (wielkopolskie)

LISTONOSZ SAMOCHODOWY - od 2 150 PLN

- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych,- doręczanie przesyłek i przekazów pocztowych,- prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów,- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.Umowa na okres próbny - 1 osoba, umowa na zastępstwo - 1 osoba. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław: (różne lokalizacje: Legnicka, Gubińska, Kamieńskiego, Tarnogajska)Kontakt kandydatów z pracodawcą: Dokument CV wraz z wybraną lokalizacją bardzo proszę nadsyłać w formie elektronicznej na adres: (Mirella.kapala (at) poczta-polska.pl) DO DNIA 30.11.2016r.
Poczta Polska S.A. - 2016-10-27 - Wrocław (dolnośląskie)

INFORMATYK/ OSOBA ZE ZNAJOMOŚCIĄ PODSTAW INFORMATYKI - od 3 000 PLN

Rozwiązywanie praktycznych problemów sprzętowych i informatycznych, tworzenie projektów stron.
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY "REM KĘPNO" - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-12-28 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie- meble tapicerowane. Możliwość przyuczenia.
Hanmar Mariusz Sadura - 2017-01-31 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

LISTONOSZ PIESZY - od 1 750 PLN

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZKRESIE USŁUG POCZTOWYCH, DORĘCZANIE PRZESYŁEK, PRZEKAZÓW POCZTOWYCH I TELEGRAMÓW, PROWADZENIE AKTYWNEJ SPRZEDAŻY WYBRANYCH USŁUG I TOWARÓW, ZBIERANIE I AKTUALIZACJA DANYCH DOTYCZĄCYCH REJONU DORĘCZEŃ ORAZ BAZY ADRESOWEJ FIRM, PROWADZENIE DOKUMENTACJI EKSPLOATACYJNEJ, MONITOROWANIE ESTETYKI I STANU TECHNICZNEGO NADAWCZYCH I ODDAWCZYCH SKRZYNEK POCZTOWYCH, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU PP S.A;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA, WYSOKA ORIENTACJA NA KLIENTA, SKUTECZNOŚĆ W DĄŻENIU DO REZULTATÓW, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU;KONTAKT OSOBISTY AL.NIEPODLEGŁOŚCI 41/42, TEL 914401450, LUB CV NA E-MAIL; rekrutacja.szczecin (at) szczecin.poczta-polska.pl TYTUŁEM "LISTONOSZ PIESZY -UP SZCZECIN 18"
POCZTA POLSKA SA - 2015-12-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

LISTONOSZ - od 1 618,75 PLN

doręczanie przesyłek, aktywna sprzedaż usług i towarów, obsługa klienta
Poczta Polska S.A. - 2016-06-07 - Hażlach (śląskie)

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO - od 2 000 PLN

Obsługa węzła betoniarskiego
ZPUH REMBET Sp. z o.o. - 2017-01-12 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - do 1 075 PLN

Profesjonalna obsługa klientów z zakresie realizowanych usług, aktywna sprzedaż usług pocztowych i towarów handlowych, udzielanie informacji na temat świadczonych usług.
POCZTA POLSKA S.A. - 2016-12-22 - Gdańsk (pomorskie)

MURARZ/POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac remontowo-budowlanych. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.
Zakład Usług Budowlanych "DOMAT" Andrzej Trawiński - 2016-11-14 - Kępno (wielkopolskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Sejny (podlaskie)

do uzgodnienia
POCZTA POLSKA SA - 2017-01-24 - Hyżne (podkarpackie)

STANOWISKO DS. OPRACOWANIA ŁADUNKÓW - od 2 150 PLN

rozładunek i/lub załadunek samochodów, wymiana ładunku pocztowego, opracowywanie ładunków i przesyłek pocztowych, prowadzenie dokumentacji ekspolatacyjnej
POCZTA POLSKA S.A. - 2016-09-23 - Komorniki (wielkopolskie)

LISTONOSZ Z WŁASNYM SAMOCHODEM - od 2 050 PLN

-Doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,-Prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów,-Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,-Miejsce pracy: Tczew, Gmina Tczew,-Wynagrodzenie 2050 zł brutto miesięcznie + kilometrówka- Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: alina.sarna (at) poczta-polska.plKontakt telefoniczny: 58 326-62-69
POCZTA POLSKA S.A. - 2016-12-02 - Tczew (pomorskie)

RZEŹBIARZ W DREWNIE - od 1 850 PLN

Wykonywanie wzorów i szablonów mebli.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Chojęcin (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich
Z.P.H.U. "ELTAP" Dworak Leszek - 2015-12-23 - Mroczeń (wielkopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

Wykonywanie prostych, rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy dróg przy użyciu materiałów murarskich. Kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; noszenie materiałów i zaprawy murarskiej na budowie; ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych. Układanie kostki brukowej, montaż oznakowania drogowego itp.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kępno (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa sklepu internetowego, dodawanie ofert, przyjmowanie i obsługa zamówień, utrzymywanie kontaktu z klientem
MEBLOHAND Braun Leonard w Baranowie - 2016-10-13 - Jankowy (wielkopolskie)