Praca EKSPEDIENT/KA Gieczno P.H.U. "ANKOS" Andrzej Kosmala

Miejsce pracy: 95-001 Gieczno, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, zachowanie czystości w miejscu pracy, odpowiednia ekspozycja towaru, składanie i sprawdzanie zamówień, obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gieczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zgierz

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualne badania lekarskie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "ANKOS" Andrzej Kosmala

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy (MK)

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: H. Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 31

Nazwisko osoby zgłaszającej: Andrzej Kosmala

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obróbka wstępna,- krojenie i szatkowanie warzyw i owoców,- mycie sprzetu kuchennego i stołowego,- utrzymywanie porządku - kuchni, magazynu i stołowki.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

TYNKARZ MASZYNOWY - 3 000 - 3 500 PLN

wykonywanie tynku gipsowego oraz cementowych z agregatem
P.P.H.U. DAR-DOM Dariusz Kukuła - 2016-10-11 - Zgierz (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

realizacja działań w zakresie sprzedaży wynajmu maszyn, kontakty z kliwntami, budowanie wizerunku firmy, prowadzenie rozmów z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
KRYS - TRANS Mariusz Perek - 2016-08-02 - Smolice (łódzkie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc budowlana
Zakład Ogólnobudowlany Probek Witold - 2016-06-06 - Zgierz (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 750 PLN

Pracodawca poszukuje osób chętnych do pracy. Mogą być osoby bez kwalifikacji do przyuczenia w zawodzie lub chcący zmienić kwalifikacje. Pracodawca poszukuje osób na długi okres czasu. Gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia. Wynagrodzenie podstawowe 1750 zł brutto podnoszone wraz z doświadczeniem.
KDT SMULEWICZ KRZYSZTOF ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ - 2015-12-10 - Biała (łódzkie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w magazynie (przyjmowanie i wydawanie towaru)
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zgierz (łódzkie)

ORGANIZATOR PRODUKCJI - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- prowadzenie korespondencji za zgoda=ą i w imieniu Kierownika Produkcji,- przekazywanie informacji związanych z produkcją między brygadami produkcyjnymi i działami,- udział w przygotowaniu zleceń produkcyjnych dla szwaczek,- pakowanie wyrobów gotowych w opakowania zbiorcze.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Głowno (łódzkie)

POMOCNIK/KA OPERATORA - od 12,5 PLN

praca na jednym z procesów produkcyjnych, odczyt zleceń produkcyjnych w komputerze, zamówienie materiałów pod zlecenie produkcyjne- przezbrajanie maszyny- montowanie szpul oraz materiałów- nawijanie skrętki na szpulę- ustawianie parametrów w komputerze sterującym- kontrola budowy wykonanych produktów- testowanie produktu- przekazanie produktu na kolejny proces- wypełnianie raportów zmianowych, - mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn- wykształcenie zawodowe lub techniczne- gotowość do pracy w systemie równoważnym ( po 12 godzin: zmiany 6-18 i 18-6), 13-16 dni roboczych w miesiącu)- umiejętność pracy w zespole
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Stryków (łódzkie)

PAKOWACZ/PAKOWACZKA - od 1 850 PLN

pakowanie produktów spożywczych
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Stryków (łódzkie)

KOSMETYCZKA 1/2 ETATU - od 875 PLN

Manicure, Henna, Zabiegi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK DS. TWORZENIA POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY - od 1 000 PLN

tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, tworzenie materiałów reklamowych promujących markę
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Ozorków (łódzkie)

MONTER - od 2 100 PLN

MONTAŻ ELEMENTÓW SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH, OBSŁUGA MASZYN, REALIZOWANIE ZADAŃ PRODUKCYJNYCH ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI INSTRUKCJAMI ROBOCZYMI, BIEŻĄCA KONTROLA WYKONANIA OPERACJI POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM I TERMINOWYM, PRAWIDŁOWA EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ, NARZĘDZI I PRZYRZĄDÓW, UTRZYMYWANIE ŁADU I PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY, PRZESTRZEGANIE ISTNIEJĄCYCH INSTRUKCJI TECHNOLOGICZNYCH
ADECCO Poland Sp. z o.o. - 2016-03-23 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

sprzatanie wnętrz budynków,bloków,terenów zielonych, utrzymanie prządku i czystościw wyznaczonych terenach, pomieszczeniach oraz pielęgnacja trawników, drzew, grabienie oraz odśnieżanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 12 PLN

Branża - kurierska/ logistyka, prace magazynowe związane z sortowaniem oraz skanowaniem przesyłek
HR GLOBAL GROUP SP Z. O. O. - 2015-12-14 - Stryków (łódzkie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

układanie glazury, cięcie glazury, fugowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Ozorków (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie
B&M Hale Stalowe - 2016-08-31 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

ŁADOWACZ - od 2 000 PLN

pomoc kierowcy przy rozładunku pojemników nieczystości.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zgierz (łódzkie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

montaż, składanie mebli skrzyniowych, szkieletowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zgierz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 1 850 - 2 800 PLN

POMOC PRZY ORGANIZOWANIU PRACY W DZIALE: GASTRONOMIA
J.W. CONSTRUCTION HOLDING SA - 2016-05-12 - Smolice (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO-HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

transport i sprzedaż wyrobów gotowych, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o stan techniczny pojazdu
J.Z.S. Nyczaj - PPHU Piekarnia-Cukiernia - 2016-03-01 - Głowno (łódzkie)

SPRZEDAWCA OBWOŹNY Z SAMOCHODU ) - od 1 850 PLN

sprzedaż wyposażenia ferm mlecznych z dojazdem do klienta (gospodarstwa rolnicze)
AGRO-SERWIS Stanisław Pietrzak - 2016-07-28 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie opakowań i towaru do pakowania, utrzymanie porządku na terenie magazynu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

OPERATOR MASZYN WŁÓKIENNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn włókienniczych
JACEK PPHU - 2016-01-28 - Zgierz (łódzkie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH I KADR - od 2 000 PLN

czynności administracyjno-kadrowe
AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. - 2016-11-03 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- dbanie o zieleń na terenie zakładu,- malowanie pomieszczeń,- koszenie trawy,- wywóz śmieci,- naprawa klamek, krzeseł.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Zgierz (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed