Praca EDYTOR TEKSTÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
artykułów, prace redakcyjne, zarządzanie i prowadzenie wideokonferencji, współpraca z webmasterami, utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami learning& development, sponsorami biznesowymi i społecznością lokalną w celu zdefiniowania grupy docelowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EDYTOR TEKSTÓW

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Word,Excel,PowerPoint,publisher,Outlock,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

-prowadzenie dok. medycznej-organizowanie pracy placówki medycznej-przygotowanie gabinetów do pracy: przygotowanie mater. opatrunkowych oraz urządzeń do pracy specjalisty-przeprowadzenia badań ekg, pomiaru ciśnienia obwodowego-prowadzenie dok. rejestracji-rejestracja pacjentów-rozliczanie usług medycznych-obsługa kasy fiskalnej i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA-OFERTA DLA OSOBY PO UKOŃCZONYM BONIE STAŻOWYM Z DEKLARACJĄ ZATRUDNIENIA OD PRACODAWCY - od 925 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK CUKIERNI - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Gostynin (mazowieckie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

montaż instalacji hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Krzeszów (dolnośląskie)

SALOWA/SALOWY - od 7,5 PLN

utrzymywanie czystości pomieszczeń w placówce służby zdrowia, funkcje pomocnicze przy obsłudze pacjentów, obsługa maszyn sprzątających
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Chorzów (śląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

lakierownie elementów blacharki samochodowej w szczególności aut zabytkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Rokietnica (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowo wykonczeniowe, murowe, tynkowe, przygotowanie terenu pod budowe, porządkowanie działki
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ- STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA W ZAKRESIE SPRZEDAŻY ART. PRZEMYSŁOWYCH: PRZYGOTOWYWANIE OFERTY HANDLOWEJ ORAZ PREZENTOWANIE JEJ KLIENTOM, POZYSKIWANIE I OBSŁUGA NOWYCH KLIENTÓW, REALIZOWANIE PŁATNOŚCI GOTÓWKOWYCH I BEZGOTÓWKOWYCH Z WYKORZYSTANIEM KASY FISKALNEJ ORAZ WYSTAWIANIE PARAGONÓW I FAKTUR, OBSŁUGA URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH NA STANOWISKU PRACY TAKICH JAK: SKANER, KASA FISKALNA, TERMINAL KART PŁATNICZYCH, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC PORZĄDKOWYCH W PUNKCIE SPRZEDAŻY
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gliwice (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA DO UCZNIA AUTYSTYCZNEGO - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Rzeszów (podkarpackie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 750 PLN

zabiegi fizjoterapeutyczne
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Koło (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień, inkasowanie należności za zamówienia
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Malbork (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - od 1 900 PLN

obsługa drukarki TERMOCODE polegającej na wprowadzeniu właściwych ustawień nadruków,kodów,założeniu folii oraz pakowaniu makaronu w opakowania jednostkowe oraz kartony
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Rudniki (śląskie)

SPRZEDAWCA* - od 1 850 PLN

-sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, hali sprzedażowej, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Bliżyn (świętokrzyskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Praca w kawiarence na terenie CH ATRIUM w Świętochłowicach.obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wydawanie posiłków typu fast food, sprzedaż wyrobów cukierniczych, nalewanie piwa.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Świętochłowice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - 997,4 PLN

obsługa maszyn do pakowania, przygotowanie masy lodowej, formowanie produktów z wyrobów macznych, obsługa maszyn do pakowania warzyw
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Chełm (lubelskie)

MENADŻER DS. OPERACJI AML - od 5 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości terenów zielonych, odśnieżanie, pielęgnacja zieleni
IMPORT-EXPORT ANDRZEJ GRYGIEL - 2016-01-07 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHNI - PFRON - od 2 000 PLN

Pomoc kuchni przy przygotowywaniu posiłków, utrzymywanie czystości, zmywanie
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

- obsługa klienta- obsługa sprzedaży - prace biurowe- prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Świętochłowice (śląskie)

MAGAZYNIER (DOPOSAŻENIE) - od 2 200 PLN

rozładunek i przyjęcie według faktur towaru z samochodów dostawców do magazynu i załadunek naszym samochodów według zamówień, wydanie towaru z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Dekretacja dokumentów, listy płac, Zus.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, oferowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Drezdenko (lubuskie)

INFORMATYK-SERWISANT - od 1 750 PLN

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA INFORMATYCZNEGO. NAPRAWA I KONFIGURACJA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Polkowice (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Krotoszyn (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

budowa paznokcia na formie, żel, akryl, zdobnictwo artystyczne ręczne
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SPRZEDAŻY I MAGAZYNIU - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed