Praca DZIENNIKARZ (OSOBA DS KONTAKTU Z KLIENTAMI, MENAGER) Wieruszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pisanie artykułów prasowych, obsługa imprez uroczystości. Robienie zdjęć. Pozyskiwanie reklamodawców, aktualizowanie strony internetowej, prowadzenie rozmów , wywiadów, redagowanie tekstów. Uczestnictwo w sesjach miejskich i powiatowych , robienie zdjęć , nagrywanie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
DZIENNIKARZ (OSOBA DS KONTAKTU Z KLIENTAMI, MENAGER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieruszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieruszowski

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 01.10.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieruszowski

Gmina pracodawcy: Wieruszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieruszów

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy