Praca DZIENNIKARZ Elbląg kontakt przez PUP

Stanowisko: DZIENNIKARZ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: pisanie tekstów i redagowanie treści

Data publikacji: 2016-03-24

Lokalizacja: Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: pisanie tekstów redakcyjnych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER URZĄDZEŃ REHABILITACYJNYCH - 997,4 PLN

m.in. zasady dobierania elementów do montażu urządzeń rehebilitacyjnych - przygotowanie podłoża części konstrukcji urzadzeń do lakierowania- proces przeprowadzania operacji montażu poszczególnych częsci urzadzeń rehebilitacyjnych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Gilowice (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu. Wydawanie towarów. Sporządzanie dokumentów. Kontrola jakości towarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Przeworno (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

- budowanie bazy danych kontrahentów,- telefoniczy kontakt z klientem,-przygotowanie ofert dla klienta- na podstawie określonych zasad
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Ruda Śląska (śląskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

naprawa samochodów, alternatorów, rozruszników, diagnostyka komputerowa, obsługa klientów rosyjskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Łazy (mazowieckie)

KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH - LICZARZ - od 2 000 PLN

liczenie gotówki - rolowanie bilon - sekcja skarbcowa, przenoszenie worków z pieniędzmi.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych, obsługa kasy fiskalnej, wycena i wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

POMOC LABORATORYJNA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2013-12-06 - Stary Kadłub (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie lub wyższe, praca w administracji.Miejsce wykonywania stażu Krapkowice (Otmęt).
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Krapkowice (opolskie)

SERWISANT KÓŁ POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Wyważanie opon, prostowanie felg.
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sadzenie, pielęgnacja roślin, pielenie chwastów, zbiór truskawek i borówek; konfekcjonowanie owoców, etykietowanie opakowań
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Warszawa (mazowieckie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

koszenie i grabienie trawników; sadzenie kwiatów na klombach i rabatkach; sadzenie krzewów; podlewanie i pieienie
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Stary Targ (pomorskie)

INSTALATOR SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gliwice (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - 997,4 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Gubin (lubuskie)

ROBOTNIK DROGOWY - do 1 850 PLN

układanie kostki brukowej ,prace przy budowie dróg
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kaki-Mroczki (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa konsumenta, przygotowywanie posiłków i napojów.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Legionowo (mazowieckie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

prasowanie wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

obsługa klienta, obsługa kasy, utrzymanie porządku, dbałość o produkty
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sosnowiec (śląskie)

SEKRETARKA - od 1 900 PLN

obsługa klientów firmy, prowadzenie terminarza, pilnowanie harmonogramu projektów, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

DYREKTOR DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY - do 2 500 PLN

Wykształcenie wyższe; doświadczenie zawodowe: 15 lat; znajomość marketingu i zarządzania; znajomość jęz. rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego; prawo jazdy kat. B; obsługa komputera; zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów na rynkach wschodnich (Ukraina, Białoruś); jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gliwice (śląskie)

praca w mazgazynieprzyjmowanie wydawanie towarupomoc w logistyce
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji w hotelu
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Prudnik (opolskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

pakowanie produktów i dań cateringowych wg procedur
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT.B/KURIER - od 2 000 PLN

- przewożenie przesyłek paczkowych oraz paletowych na bliskich rejonach; -jazda samochodem marki Iveco Daily - kontener 8 - palet
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Modlniczka (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż konstrukacji aluminiowych oraz elewacji wentylowanych.Praca na budowach.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Sulbiny (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)