Praca DZIENNIKARZ Dzierżoniów "DOBA. PL PORTALE LOKALNE, T. Kuriata, P. Wąsiński, T.Ziembicki- Sółka Jawna"

Stanowisko: DZIENNIKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wysłuchiwanie informacji, zamieszczanie informacji na portalu.

Data publikacji: 2016-06-03

Lokalizacja: Dzierżoniów (dolnośląskie)

Pracodawca: "DOBA. PL PORTALE LOKALNE, T. Kuriata, P. Wąsiński, T.Ziembicki- Sółka Jawna"

Świdnicka 38/2a, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wysłuchiwanie informacji, zamieszczanie informacji na portalu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie: min. średnie ogólnokształcące, doświadczenie zawodowe: bez znaczenia, umiejętności: bardzo dobra znajomość języka polskiego, obsługa komputera,

Nazwa pracodawcy:
"DOBA. PL PORTALE LOKALNE, T. Kuriata, P. Wąsiński, T.Ziembicki- Sółka Jawna"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+list motywacyjny przesłany na adres e-mmail.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Świdnicka

Numer budynku pracodawcy: 38

Profil działalności pracodawcy: Przetwarzanie danych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz