Praca DZIENNIKARZ Bielsko-Biała kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Opracowywanie artykułów, pozyskiwanie reklamodawców. Oferta skierowana do osób zarejestrowanychw PUP, z ustalonym II profilem pomocy, które nie ukończyły 30 roku życia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielsko-Biała

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bielsko-Biała

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie, kierunek dowolny, mile widziane doświadczenie. Konieczna dyspozycyjność.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Skierowanie z PUP można otrzymać w pok. D7 (osoby niepełnosprawne w pok. B11). Kontakt pod nr 33/4965158.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 55

Profil działalności pracodawcy: POSREDNICTWO FINANSOWE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.05.2016