Praca DYSTRYBUTOR ULOTEK Łask kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: roznoszenie ulotek ( Media Express)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Ulotkowicz będzie dostał 12 zł na godzinę brutto,

Nazwa stanowiska: DYSTRYBUTOR ULOTEK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łask

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łaski

Zawód: dystrybutor ulotek

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 PLN

Data zakończenia pracy: 29.04.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Łask

Adres pracodawcy:
9 maja 33b, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łaski

Gmina pracodawcy: Łask

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łask

Ulica pracodawcy: 9 maja

Numer budynku pracodawcy: 33b

Profil działalności pracodawcy: APT

danePracodawcy_nrKraz: 3000/3

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Łask

Zawód wykonywany przez pracownika: dystrybutor ulotek

Podobne oferty pracy

KONTROLER/KA JAKOŚCI - od 12 PLN

Kontrola jakości części samochodowych + drobne prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Tychy (śląskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzątanie sali, końcowe rozliczenie zmiany
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Skoczów (śląskie)

KIEROWCA-DOSTAWCA - od 5 PLN

Dostarczanie posiłków do klienta
kontakt przez OHP - 2016-06-27 - Tychy (śląskie)

KASJER. - od 2 000 PLN

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Dbanie o wizerunek firmy.
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Ursynów (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 14 PLN

Nadzorowanie zapisów jakościowych, pomiar detali za pomocą narzędzi pomiarowych podstawowych i wyspecjalizowanych, nadzorowanie wyrobu niezgodnego.
kontakt przez OHP - 2016-10-27 - Gliwice (śląskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

tynkowanie ścian i sufitów z agregatu w Łodzi. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy
F.H.U. "Bud-Gips" Zbigniew Borek - 2016-06-28 - Buczek (łódzkie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ - od 12 PLN

Pracownik produkcji spożywczej
kontakt przez OHP - 2016-11-14 - Sanok (podkarpackie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 12,5 PLN

kompletacja zamówień ze skanerem magazynowym oraz pakowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-11-29 - Pass (mazowieckie)

KELNER/ KELNERKA - od 12 PLN

Obsługa kelnerska klientów, przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych.
kontakt przez OHP - 2016-07-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12 PLN

praca przy butelkowaniu wody źródlanej
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Aleksandria (łódzkie)

KUCHARZ / KUCHARKA - od 700 EUR

Wykonywanie wszelkich czynności związanych z gastronomią.
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Słowacja (Słowacja)

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Produkcja wędlin,obsługa nadziewarek
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Pszczyna (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 9 PLN

przeliczanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK GASTRONOMII - od 12 PLN

POMOC W BISTRO, OBSŁUGA KLIENTA, WYDAWANIE PRZEKĄSEK, ZAPIEKANKI HOTDOGI, LODY
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK LODZIARNI - od 1 850 PLN

przygotowywanie deserów lodowych, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Oława (dolnośląskie)

PRACOWNIK LODZIARNI - 9 - 12 PLN

Obsługa klientów i sprzedaż artykułów z oferty, przygotowywanie i podawanie deserów lodowych, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem, uruchomieniem punktu sprzedaży i rozpoczęciem sprzedaży, wykonywanie prac zapewniających utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Przemyśl (podkarpackie)

HOSTESSA - do 12,3 PLN

Promowanie produktu poprzez wydawanie kart kolekcjonerskich na terenie sklepu spożywczego
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Wieluń (łódzkie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

OCHRONA OBIEKTÓW NA TERENIE GDAŃSKA
kontakt przez OHP - 2016-04-29 - Gdańsk (pomorskie)

KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Telefoniczna obsługa klienta, umawianie spotkań oraz udzielanie informacji dotyczących oferty edukacyjnej szkół językowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, sporządzanie raportów i zestawień z wykonanej pracy.
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Przemyśl (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - KATOWICE - 11 - 13 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Poznań (wielkopolskie)

CO M-C - do 10 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK TERENOWY - do 2 050 PLN

1.Rozładunek sprzętu pomiarowego z aut terenowych( kable skrzynki).2.Rozciągnięcie kabli do urządzeń pomiarowych.3.Zabezpieczenie terenu na czas badań geofizycznych.
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Lublin (lubelskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

promocja produktów firmy WEDEL, KNORR,
kontakt przez OHP - 2016-11-28 - Barkowice (łódzkie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Telefoniczna obsługa Klienta, aktywna sprzedaż produktów i usług
kontakt przez OHP - 2016-02-22 - Przemyśl (podkarpackie)

KIEROWCA POMOCY DROGOWEJ - od 3 000 PLN

Prowadzenie pojazdu, załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem; nadzór oraz pomoc osobom wsiadającym i wysiadającym;.
kontakt przez OHP - 2016-05-19 - Wejherowo (pomorskie)

OSOBA DO LODZIARNI. DZIWNÓWEK Z ZAKWATEROWANIEM. - do 2 000 PLN

Tylko osoby z doświadczeniem w pracy przy "kręceniu" lodów amerykańskich, twardych na maszynie electro-freezer
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Dziwnówek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 543 PLN

Praca przy taśmie na określ. odcinku linii, właściwe i term. realizowanie planów produk., przestrzeganie standardów produk. i jakościow. odpow. za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.
kontakt przez OHP - 2016-01-07 - Gliwice (śląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie prostych prac ziemnych i budowlanych.
kontakt przez OHP - 2016-08-31 - Kraków (małopolskie)

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - od 9 PLN

rozdawanie ulotek reklamowych przechodniom
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Chełm (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed