Praca DYSTRYBUTOR ULOTEK Łask kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: roznoszenie ulotek ( Media Express)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Ulotkowicz będzie dostał 12 zł na godzinę brutto,

Nazwa stanowiska: DYSTRYBUTOR ULOTEK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łask

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łaski

Zawód: dystrybutor ulotek

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 12 PLN

Data zakończenia pracy: 29.04.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Łask

Adres pracodawcy:
9 maja 33b, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łaski

Gmina pracodawcy: Łask

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łask

Ulica pracodawcy: 9 maja

Numer budynku pracodawcy: 33b

Profil działalności pracodawcy: APT

danePracodawcy_nrKraz: 3000/3

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Łask

Zawód wykonywany przez pracownika: dystrybutor ulotek

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 10,8 PLN

odławianie i sprzedaż karpia
kontakt przez OHP - 2016-11-18 - Chrzanów (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ KOKSOWNICZYCH - od 2 900 PLN

obsługa urządzęń koksowniczych
kontakt przez OHP - 2017-01-31 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 2 780 PLN

organizowanie i nadzorowanie pracy personelu sklepu, przygotowanie i uczestniczenie w inwentaryzacji, organizacja sprzedaży w sposób zapewniający realizację celów
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 11 PLN

- liczenie asortymentu magazynowego
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Kościerska Huta (pomorskie)

MURARZ - 2 600 - 4 500 PLN

Montaż stali, wznoszenie murów
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Jawór (świętokrzyskie)

OBSŁUGA STOISKA Z FAJERWERKAMI - od 13 PLN

udzielanie informacji o fajerwerkach i podawanie ich do kasy do sprzedaży
kontakt przez OHP - 2016-12-27 - Zielona Góra (lubuskie)

ROZNOSICIEL GAZETEK REKLAMOWYCH - od 13 PLN

Roznoszenie gazetek reklamowych na terenie Rybnika i okolic
kontakt przez OHP - 2017-03-10 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU BEZ DOŚWIADCZENIA - MUROWANA GOŚLINA (U) - 15 - 18 PLN

kompletowanie zamówień, proste prace magazynowe - między poniedziałkiem a piątkiem, 3 zmiany.
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Murowana Goślina (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 7 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Proszowice (małopolskie)

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH METODĄ MAG - od 2 000 PLN

Umiejętność spawania metoda MAG
kontakt przez OHP - 2017-05-10 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków dla pacjentów szpitala
kontakt przez OHP - 2016-02-24 - Wejherowo (pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 800 PLN

CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z OPIEKĄ NAD OSOBĄ STARSZĄ
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Gdańsk (pomorskie)

HOSTESSA/PROMOTOR - do 11 PLN

Akcja ulotkowania na terenie Bełchatowa
kontakt przez OHP - 2016-11-22 - Bełchatów (łódzkie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 11 PLN

Bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KONSULTANT INFOLINII SZKODOWEJ - od 2 100 PLN

 obsługa połączeń przychodzących od klientów zgłaszających szkody obsługa sytemu komputerowego w późniejszym okresie obsługa zgłoszeń wpływających mailem, faxem itp.
kontakt przez OHP - 2017-02-09 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

POMOC W PRZYGOTOWANIU PRODUKTÓW KFC ZGODNIE ZE STANDARDAMI ORAZ DBANIE O ICH JAK NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACY, WSPÓŁPRACA W ZESPOLE I WSPARCIE
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Gdańsk (pomorskie)

ANKIETER - 23,3 - 28 PLN

wykonanie 30 ankiet
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Suwałki (podlaskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

promocja produktów firmy WEDEL, KNORR,
kontakt przez OHP - 2016-11-28 - Barkowice (łódzkie)

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - od 5 000 PLN

DROBNE PRACE DOMOWE, SPRZĄTANIE, GOTOWANIE, ROBIENIE ZAKUPÓW; TOWARZYSZENIE PODOPIECZNEJ/MU, SPACERY
kontakt przez OHP - 2016-04-25 - Gdynia (pomorskie)

PAKOWACZ DRUKÓW - od 11 PLN

pakowanie druków
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Gliwice (śląskie)

WYDAWCA MAGAZYNOWY - od 2 300 PLN

Obsługfa wózka widłowego, dostarczanie komponentów, prace magazynowe.
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów, utrzymywanie porządku i czystości na stoisku, obsługa kasy fiskalnej i wspomaganie pracy innych działów w sklepie w razie potrzeby.
kontakt przez OHP - 2016-08-22 - Wrocław (dolnośląskie)

ULOTKOWICZ - do 6,15 PLN

Roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Bełchatów (łódzkie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

zliczanie towarów sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-07-29 - Katowice (śląskie)

LEGALIZATOR SPRZĘTU PRZECIW POŻAROWEGO - od 10 PLN

Prowadzenie stanowiska sprzedaży i naprawy artykułów przeciw pożarowych
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Bieździadka (podkarpackie)

KASJER/SPRZEDAWCA TESCO (ELASTYCZNY GRAFIK) - do 15,5 PLN

obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta zgodna ze standardami firmy.
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Bochnia (małopolskie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - 1 850 - 2 300 PLN

Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta poprzez miłą i profesjonalną obsługę, dbanie o pozytywny wizerunek stacji LOTOS, realizacja zadań sprzedażowych, współpraca w zespole.
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK GASTRONOMII- OBSŁUGA KLIENTA. - od 13 PLN

obsługa klienta, produkcja zapiekanek.
kontakt przez OHP - 2017-05-17 - Bytom (śląskie)

SORTOWACZ - PRACA DLA KOBIET - od 13 PLN

Doczyszczanie truskawek
kontakt przez OHP - 2017-05-24 - Lublin (lubelskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

pomoc przy budowie
kontakt przez OHP - 2017-05-15 - Legnica (dolnośląskie)