Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Mielec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prowadzenie kart pracy kierowców i rozliczanie czasu ich pracy. analiza zużytego paliwa, prowadzenie książki dyspozycyjnej, ustalanie harmonogramów przewozów, weryfikacja kart drogowych oraz koordynacja pracy autobusów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 16.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe preferowane kienuek: logistyka i transport lub pokrewne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych do 30 roku życia, posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy