Praca DYREKTOR Wyliny-Ruś Stowarzyszenie Pomocy SZANSA

Miejsce pracy:
18-210 Wyliny-Ruś, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: nadzór nad ośrodkiem w Wylinach Rusi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wyliny-Ruś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wysokomazowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szepietowo

Zawód: pozostali dyrektorzy generalni i zarządzający

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe socjalne/pedagogiczne/psychologiczne z zakresu zarządzania placówkami pomocy społecznej. Umiejętność pracy w zespole i zarządzania nim, dyspozycyjność, otwartość, kreatywność, praktyczna umiejętność obsługi pakietu biurowego. Minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Nazwa pracodawcy: Stowarzyszenie Pomocy SZANSA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, list motywacyjny, oświadczenie o niekaralności, kserokopia dyplomów posiadanego wykształcenia, koncepcja funkcjonowania Środowiskowego Domu Samopomocy na okres 3 lat nalezy skłądać w sekretariatach Urzędu miejskiego w Szepietowie lub Stowarzyszeniu Pomocy Szansa Perki Karpie 1

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: wysokomazowiecki

Gmina pracodawcy: Szepietowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wyliny-Ruś

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali dyrektorzy generalni i zarządzający