Praca DYREKTOR OPERACYJNY Lublin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Zgodnie ze stanowiskiem; Zarządzanie zespołem projektantów. Kalkulacja kosztów produkcji, wyceny analiz CORPUS kalkulacje, oferty dla klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR OPERACYJNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: dyrektor operacyjny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 07.06.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Niecała 14, 20-080 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor operacyjny

Podobne oferty pracy

OPERATOR WTRYSKARKI - od 2 000 PLN

Obsługa i stawienie maszymny wtryskowej
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PIECOWY - od 1 950 PLN

piecowy
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Myszków (śląskie)

ASYSTENT BIUROWY - SPEDYTOR - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Czernie (mazowieckie)

MURARZ - do 1 850 PLN

roboty murarskie: budowanie ścian, zalewanie fundamentów, stropów, posadzek, montowanie okien, drzwi
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nowa Wieś (lubuskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY- KIEROWCA - do 1 850 PLN

prace na budowie , dostarczanie towaru, przewóz narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Przasnysz (mazowieckie)

REFERENT PŁACOWO - KADROWY - od 1 850 PLN

kadry, płace
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 9 583,33 PLN

Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów firmy polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszeniaprzyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze bezpieczeństwa sieci; Rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze bezpieczeństwa o średniej złożoności;
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Kraków (małopolskie)

INTROLIGATOR-OPERATOR MASZYNY INTROLIGATORSKIEJ - od 1 850 PLN

Obsługa i konserwacja maszyny introligatorskiej foliarki (laminator)
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg Programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lębork (pomorskie)

OGRODNIK/PROGRAMISTA KOMPUTEROWYCH SYSTEMÓW ZRASZANIA I NAWOŻENIA - od 1 850 PLN

PRACE OGRODNICZE, OBSŁUGA I PROGRAMOWANIE KOMUTEROWYCH SYSTEMÓW ZRASZANIA I NAWOŻENIA ORAZ POMOC W OBSŁUDZEKLIENTÓWWYMAGANIAŚREDNIE, DOBRA ZNAJOMOŚĆ ROŚLIN ORAZ OBSŁUGI PROGRAMÓW KOMUTEROWYCH, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż detaliczna, układanie i zamawianie towaru, porządek w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kleczanów (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Sydół (mazowieckie)

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

Staż dla osó bezrobotnych do 30 r.ż.Wstępna kontrola finansowo-księgowa, kompletowanie dokumentów księgowych, numerowanie i rejestrowanie dowodów księgowych w systemie finansowo - księgowym, kontrola terminowej realizacji zobowiązań, pomoc przy weryfikacji sald księgowych do sprawozdań budżetowych. I zmiana 7.30-15.30Miejsce Pracy - Prokuratura Okręgowa w Elblągu, Wydział III Budżetowo - Administracyjny Prokuratury Okręgowej w Elblągu. ul. 1-go Maja 16, 82-300 Elbląg
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 850 PLN

prowadzenie zajęć/wykładów, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Trzebinia (małopolskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Jaworzno (śląskie)

ELEKTROMONTER K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC WYCHOWAWCY - 997,4 PLN

pomoc wychowawcy
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- obróbka wstępna ziemniaków, warzyw, mięsa, ryb itp.- pomoc podczas wydawania potraw na oddziały kucharce
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Parczew (lubelskie)

ASYSTENT DS. CELNYCH - 997,4 PLN

Zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Tczew (pomorskie)

POMOCNIK MAJSTRA BUDOWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Drezdenko (lubuskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 2 000 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Kraków (małopolskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości w pomieszczeniach i na zewnątrz budynku szkoły
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Płock (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - KONSERWATOR - od 1 000 PLN

Przewóz towarów samochodem dostawczym, prace konserwatorskie związane z obsługą maszyn i sprzętu gastronomicznego
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Czerwienne (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ/RPO/- KUCHARZ - 997,4 PLN

produkcja wyrobow garmażeryjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KELNER(KA)/BARMEN(KA) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie kawy, herbaty, zimnych napojów, przygotowywanie deserów lodowych, obsługa terminala, kasowanie należności
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Bielawa (dolnośląskie)