Praca DYREKTOR DS. INFORMATYKI /ROZWIĄZAŃ ARCHITEKTONICZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
funkcjonalne i architektoniczne projektowanie zgodnie z nowymi wymogami, działalność strategiczna w obszarze rozwiązań produktu, dbanie o techniczną spójność projektowania względem projektowania mającego na celu weryfikację metodologii, akceptacja rozwiązań z perspektywy architektonicznej, nadzór nad aspektami dotyczącymi zarządzaniem życiem wytwarzanego oprogramowania (Lifecycle), wdrażanie całego procesu zarządzania Lifecycle, w tym analiza, projektowanie i implementacja poszczególnych etapów projektów wraz z bieżącym rozwiązywaniem problemów, sporządzanie lub zlecanie sporządzenia raportów dot. obszaru rozwiązywania problemów, dostarczanie wsparcia dla analityków biznesowych, w tym doradztwo w obszarze wsparcia biznesu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 26 667 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYREKTOR DS. INFORMATYKI /ROZWIĄZAŃ ARCHITEKTONICZNYCH

Data zakończenia pracy: 06.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doskonała znajomość oprogramowania: MaxCare, MaxCatalog, MaxAdmin, Rating Billing, MRM, MaxBill APIs, oprogramowania architektonicznego, projektowanie i rozwój projektów fakturowania (Telco, Utility), co najmniej 10 lat doświadczenia w sektorze informatycznej architektury IT ze znajomością pracy na dużych obrazach

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie