Praca DYREKTOR BIURA KOMENDY Poznań Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP

28 CZERWCA 1956R. 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie projektów zarządzeń Wojewódzkiego Komendanta OHP dot. funkcjonowania biura komendy, sporządzanie informacji o realizacji przez WWK OHP zaleceń przekazywanych na ogólnopolskich naradach kadry kierowniczej OHP, koordynowanie prac zwiąanych z "Rządowym Programem Przeciwdziałania Korupcji", prowadzenie całokształtu prac związanych z kontrolą zarządczą

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR BIURA KOMENDY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: kierownik działu zarządzania zasobami ludzkimi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera - Ms Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
preferowane wykształcenie wyższe administracyjne, prawnicze, minimum 8 letni staż pracy, umiejętność podejmowania decyzji, strategicznego i analitycznego myślenia, samodzielność, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, dobra organizacja pracy

Nazwa pracodawcy: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, list motywacyjny, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: 28 CZERWCA 1956R.

Numer budynku pracodawcy: 211

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik działu zarządzania zasobami ludzkimi