Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Ruś Mała Usługi Leśne Andrzej Jakiel Ruś Mała

14-100 Ruś Mała 6/1, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: DRWAL PILARZ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
PODANA STAWKA JEST STAWKA PODSTAWOWA, PRACA ODBYWA SIE W AKORDZIER

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruś Mała

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostróda

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Pilarz-drwal, operator pilarek spalin

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: PRACA NA TERENIE KACZORY FALTYJANKI

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Usługi Leśne Andrzej Jakiel Ruś Mała

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruś Mała

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: działalność usługowa związana z leśnictwem

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew