Praca DRUKARZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa maszyny drukarskiej, dowóz prac do klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRUKARZ

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

KAMIENIARZ MONTAŻYSTA OGÓLNOBUDOWLANY 3/4 ETATU - od 1 500 PLN

OBRÓBKA I MONTAŻ KAMIENIA NATURALNEGO ELEMENTY CIĘTE I ŁUPANE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MONTAŻU I OBRÓBKI KAMIENIA NATURALNEGO, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

Naprawa pojazdów, naprawa pomp wtryskowych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wijewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW MARKETINGU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Sierpc (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 2 000 PLN

Kontakt z klientem zagranicznym, pozyskiwanienowych klientów, logistyczne szukanie tras, wspolpraca z klientem rosyjskim, angielskim i niemieckim.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nowy Świat (lubuskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Zamawianie towarów, układanie towarów na półkach, sprzedaż artykułów na wydzielonych działach, obsługa klienta, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Dębno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Pielęgnacja zierząt, sprzedąz karm dla zwierząt, akcesoriów.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kalisz (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

przygotowywanie i pakowanie paczek, prace wg potrzeb pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Mroków (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

475S PRACOWNIK BIUROWY - od 3 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Radom (mazowieckie)

TOKARZ / FREZER OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 1 750 - 3 000 PLN

Zgodnie z zawodem.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Przedmość (opolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT STANU SUROWEGO I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

-- wszlekiego rodzaju prace ogólnobudowlane:- montaż okien, drzwi- ocieplenie budynków- podłączanie sanitariatów i kanalizacji
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zielona Wieś (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Sejny (podlaskie)

KRAWIEC (Z) - do 1 850 PLN

szycie firan, zasłon
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Zakliczyn (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Praca przy tynkowaniu budynków wewnątrz i na zewnątrz, wykonywanie tynków maszynowych i recznych, jednowarstwowych, dwuwarstwowych i trójwarstwowych, alabastrowych, gładzi gipsowych
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Pułtusk (mazowieckie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Syców (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie ewidencji
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ANALITYK TRENDÓW RYNKOWYCH (COOL HUNTER) - od 2 000 PLN

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie przeprowadzała badania zachowań behawioralnych, a na podstawie uzyskanych danych i z wykorzystaniem statystyczno- społecznego modelu preferencji estetycznych stworzy dokumentację techniczną i opinie socjologicze dot. prototypów mebli, produktów planowych do wprowadzania do oferty.
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Dobrodzień (opolskie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WSPARCIA DZIENNEGO, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH ORAZ INSTYTUCJACH PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

wychowaca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż w hurtowni kosmetycznej i fryzjerskiej ,kontakt z kluczowymi klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY (N) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ząbki (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

obsługa rejestracji
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Żory (śląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Obsługiwanie urządzeń telekomunikacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Staszów (świętokrzyskie)

ASYSTENT DS. ROZLICZEŃ - od 1 850 PLN

Przyjmowanie zleceń, organizacja i planowanie transportu, ustalanie warunków przewozów.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Białystok (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed