Praca KIEROWCA AUTOBUSU Wińsko Przewóz Osób Wiesław Wrona

Józefa Piłsudskiego 49, 56-160 Wińsko, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Przewóz osób Wińsko - Lubin,Wołów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 860 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wińsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wińsko

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 860 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: świadectwo kwalifikcji na przewóz osób

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. D

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Przewóz Osób Wiesław Wrona

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: wołowski

Gmina pracodawcy: Wińsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wińsko

Ulica pracodawcy: Józefa Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 49

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu