Praca DROBIARZ Frednowy "Ósemka" Firma Usługowa Agnieszka Dudkowska

Miejsce pracy:
14-200 Frednowy, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
praca przy hodowli indyków, zbiór jaj, inne prace zlecone

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 11,43 zł brutto + do 20% premi uznaniowej

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DROBIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Frednowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: pracownik wylęgarni drobiu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w pracy na fermie drobiu - mile widziane. Osoba nie może posiadać własnego gospodarstwa (drób, trzoda chlewna). Kontakt telefoniczny: 603-955-104

Nazwa pracodawcy: "Ósemka" Firma Usługowa Agnieszka Dudkowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Frednowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik wylęgarni drobiu