Praca DOZORCA Opoczno kontakt przez PUP

Stanowisko: DOZORCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dozór mienia

Data publikacji: 2016-04-04

Lokalizacja: Opoczno (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opoczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opoczyński

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 11.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Armii Krajowej 2a, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 2a

Profil działalności pracodawcy:
sekcja O :administracja publiczna i obrona narodowa; obowiązkowe zabezpieczenia społeczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Podobne oferty pracy

MALARZ-TAPECIARZ POKOJOWY - do 1 850 PLN

Prace malarskie (usuwanie starych powłok malarskich, naprawa podłoża, malowanie). Naklejanie tapet zwykłych i samoprzylepnych, wykańczanie powierzchni wytapetowanych paskami i listewkami, wykonywanie lamperii olejnych zwykłych i marmurkowych, malowanie antykorozyjne elementów i urządzeń metalowych. Praca na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kąty (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Jaworzno (śląskie)

BROKER INFORMACJI - od 14 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku indyjskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

stolarz
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Potulice (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowe, wykończeniowe, ogólnobudowlane, wykonywanie ociepleń, elewacji, przygotowanie zapraw i mieszanek
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Drozdowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z działalnością opiekuńczo- wychowawczą, różnymi formami pracy z dziećmi w wieku od 3 do 5 lat.2. Poznanie funkcji i struktur organizacyjnych w przedszkolu.3. Pomoc w pracy dydaktycznej nauczyciela prowadzącego.4. Pomoc w organizowaniu uroczystości i imprez przedszkolnych.5. Pomoc przy wydawaniu posiłków.6. Utrzymywanie ładu i porządku w salach.7. Współpraca z nauczycielami innych grup wiekowych.8. Dbanie o bezpieczeństwo dzieci w budynku przedszkola i na placu zabaw.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Żukowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA OFPR/17/2268 (S) - 997,4 PLN

w/g programu stażu - sprzedaż części samochodowych, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Limanowa (małopolskie)

DYSPONENT - od 2 300 PLN

kompleksowa obsługa, sprzedaż produktów, usług bankowych, bieżąca obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych, wykonywanie czynności administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Świerklaniec (śląskie)

MENAGER DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI - od 1 850 PLN

sprzedaż usług telewizji płatnej
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace związane z magazynowaniem towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK PRZEWOŹNIKA-STAŻ - 997,4 PLN

Przeprawy promowe na Wiśle w gminie Nowy Korczyn
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Nowy Korczyn (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

obsługa komputera, wprowadzanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Dulowa (małopolskie)

OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH Z UKRAINY - od 1 850 PLN

-udzielanie informacji o ofercie hotelu (usługi podstawowe i dodatkowe)-obsługa służby pięterWymagania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność pracy w obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI- MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

przyjmowanie towarów z produkcji, kontrola obrotu towarowego oraz prowadzenie jego dokumentacji, rozładunek samochodów
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Leszno (wielkopolskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 040 PLN

PRACE REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3M, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

mycie i konserwacja powłok lakierniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

REFERENT WYDZIAŁU ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR OZNAKOWNIA - do 1 750 PLN

Wykonywanie oznakowania pionowego i poziomego drog na terenie całej Polski wraz z przewożeniem znaków drogowych i środków chemicznych samochodem ciężarowym; zadaniowy system pracy; oferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Warszawa (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wróżewy (wielkopolskie)

OPIEKUN ŚWIETLICY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Żuromin (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

kontakty z klientami z Turcji, pozyskiwanie nowych kontrahentów, przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie wstępnych negocjacji w języku tureckim
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Tarczyn (mazowieckie)

DORADCA HANDLOWY - od 1 200 PLN

sprzedaż materiałów budowlanych, pozyskiwanie klientów, przygotowywanie ofert handlowych, utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z klientami, promowanie produktów, wyjazdy służbowe do Rosji, Białorusi i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALSITA DS MARKETINGU I HANDLU OFPR/16/1102 (S) - 997,4 PLN

Reklama firmy, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie materiałów reklamowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łukowica (małopolskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wymiana, wyważanie, naprawa kół
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraszew (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 800 PLN

Zabezpieczenie ładunku, wypełnianie dokumentów przewozowych, prawidłowe rozstawienie towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gaj Żelechowski (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Promowanie i sprzedaż towarów, obsługa i pozyskiwanie klientów, kontakt z fabrykami w Chinach
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)