Praca KIEROWCA C+E Chorzów TRITEX Sp. z o.o.

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: do 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Przewóz towaru na trasie Polska-Turcja-Polska oraz Polska-Bułgaria-Polska.

Data publikacji: 2016-01-11

Lokalizacja: Chorzów (podkarpackie)

Pracodawca: TRITEX Sp. z o.o.

Kluczborska 29, 41-500 Chorzów, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Przewóz towaru na trasie Polska-Turcja-Polska oraz Polska-Bułgaria-Polska.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Kwota wynagrodzenia 2500 zł brutto + dieta

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Roźwienica

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, doświadczenie na stanowisku kierowcy.

Nazwa pracodawcy: TRITEX Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Roźwienica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Kluczborska

Numer budynku pracodawcy: 29

Profil działalności pracodawcy: Transport specjalistyczny, logistyka.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego