Praca DOWÓDCA OBIEKTU(NR 4853) Solec Kujawski SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Powstańców 19, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków:- koordynowanie prac związanych z ochroną obiektu Drobex w Solcu Kujawskim- planowanie grafiku podległych pracowników- ścisła współpraca z kadrą managerską oraz kontrahentem- dbanie o pozytywny wizerunek firmyWymagania:- doświadczenie w branży ochrony mienia na podobnym stanowisku- praktyczna znajomość ustawy o ochronie osób i mienia- doświadczenie we współpracy z grupą pracowników- dyspozycyjność i operatywność- kreatywność i zaangażowanieOferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- ciągłość zatrudnienia- możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DOWÓDCA OBIEKTU(NR 4853)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Solec Kujawski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Solec Kujawski

Zawód: pracownik ochrony fizycznej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy:
SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Kraszewskiego 1, 85-401 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty: SOLIDSECURITY, ul. Fordońska 40, 85-950 Bydgoszcz lub telefoniczny: 695-824-932 bądź mailowy: dz.bydgoszcz (at) solidsecurity.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Kraszewskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik ochrony fizycznej