Praca DOSTAWCA POTRAW Puławy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Dostarczanie pizzy, potraw do klientów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, składanie kartonów do pizzy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA POTRAW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puławy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: dostawca potraw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dostawca potraw

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.04.2016

Podobne oferty pracy

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

wg. harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 925 PLN

segregowanie, archiwizacja dokumentów, obsługa ksera, odbieranie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Ruda Śląska (śląskie)

POKOJOWA - do 1 750 PLN

Pokojowa
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CE - od 3 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Białystok (podlaskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Skarbimierz (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- prowadzenie placówki handlowej- sprzedaż towarów- obsługa klienta przy użyciu kasy fiskalnej i programu magazynowego
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA OBUWIA 107 - od 2 000 PLN

odpowiedzialność materialna, sprzedaż, ekspozycja
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Żyrardów (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane, ocieplenia budynków
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Rydułtowy (śląskie)

FREZER- ŚLUSARZ - od 1 800 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Bytów (pomorskie)

POMOC OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR CTP I DTP - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie techniczne zwiazane poligrafią lub reklamą; mile widziane doświadczenie; obsługa komputera i programów graficznych; zakres obowiązków: przygotowywanie materiału technologicznego do druku, kontrola poprawności wykonywanych składów, nauka montażu CTP, praca nad projektami; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Gliwice (śląskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 2 500 PLN

Samodzielny księgowy: pełna księgowość, rozliczanie podatków, sporządzanie deklaracji VAT, CIT, itp.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR CNC (Z) - do 3 500 PLN

operator CNC
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Tuchów (małopolskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

- przyjmowanie zmówień od klientów;- kompletowanie zamówień;- zabezpieczanie towarów przed wysyłką;- wystawianie dokumentów magazynowych;- ewidencjonowanie zamówień;- aktualizowanie baz danych klientów;- wysyłka ofert produktów do klientów stałych;- inwentaryzowanie stanów produktów;
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Oświęcim (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów, zapoznanie z obiegiem dokumentów oraz elektronicznym obiegiem dokumentów Proton. Przygotowanie akcji informacyjno-promocyjnej budżetu obywatelskiego gminy Barlinek. Edukacja ekologiczna, przygotowanie i przeprowadzenie akcji sprzątanie świata w ramach dni Ziemi. Zapoznanie się z procedurami oraz przepisami prawnymi dotyczącymi wdrożenia budżetu obywatelskiego gminy Barlinek. Przyjmowanie oraz rejestracja wniosków projektów do budżetu obywatelskiego, ocena formalna złożonych projektów, weryfikacja kart do głosowania, opracowanie wyników konsultacji. Przygotowanie listy rekomendowanych projektów do realizacji. Zapoznanie się z programem "Narodowy program rozwoju czytelnictwa" oraz monitorowanie jego przebiegu w gminie Barlinek. Sporządzanie bieżących informacji dla dyrektorów szkół oraz informacji o zmianach w przepisach prawa oświatowego. Przygotowywanie korespondencji dla szkół dotyczącej programu "Narodowy program rozwoju czytelnictwa", obsługa programu - edytor aktów prawnych XML, monitorowanie wytycznych instrukcji z kuratorium oświaty w Szczecinie i MEN zamieszczonych na stronach internetowych, zapoznanie się z przepisami oraz dokumentacją dotyczącą rozliczenia programu "Narodowy program rozwoju czytelnictwa" w gminie Barlinek.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Barlinek (zachodniopomorskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

Wydawca posiłków / bufetowy
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

dopasowywanie oraz łączenie elmentów konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Długopole Dolne (dolnośląskie)

MANAGER DS. ANALIZY RYNKU - od 3 000 PLN

analiza rynku budowlanego pod katem produktów i usług w drogownictwie, analiza otoczenia rynkowego w zakresie: klasyfikacji oraz segmentacji rynku, monitorowanie ofert produktowej bezpośredniej konkurencji dla projektów realizowanych przez spółkę, kontakt z kontrahentami w Polsce i za granicą
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Woskrzenice Duże (lubelskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie wnnosków o rejestracje. wyrejestrowanie,sporządzanie wykazu tablic rejestacyjnych przekazywanych na złom, przyjmowanie zamówień o zbycciu pojazdu, wydawanie wtórnikow,wymiana dowodów rejestracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Wieniec (kujawsko-pomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KADR I PŁAC - do 1 850 PLN

Prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie czasu pracy, naliczanie list płac i rozliczanie składek ZUS
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

*SPRZEDAWCA OPRAW OKULAROWYCH (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 000 PLN

sprzedaż opraw okularowych
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Lubin (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Łowicz Wałecki (zachodniopomorskie)