Praca DOSTAWCA POTRAW Kraków ALICJA LANGSTEINER FA. LANGSTEINER

Stanowisko: DOSTAWCA POTRAW

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dostawa potraw, pomoc przy przygotowywaniu cateringu

Data publikacji: 2016-09-12

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: ALICJA LANGSTEINER FA. LANGSTEINER

Miejsce pracy:
31-221 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
dostawa potraw, pomoc przy przygotowywaniu cateringu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA POTRAW

Data zakończenia pracy: 17.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Sanepid

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY ZOBOWIĄZAŃ WOBEC DOSTAWCÓW - od 6 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: - przetwarzanie faktur, w tym ich kodyfikacji zgodnie z PMI P&P, SoX, zgodnie z wymogami i przepisami fiskalnymi. Utrzymywanie kontroli nad przepływem faktur dla określonej grupy dostawców i rozwiązywanie elementów, które są zaległe i oczekujące. - Rozumienie PMI P&P, SoX,, zgodność z wymogami i przepisami fiskalnymi wynikającymi z ustawowych wymagań - Bliska kooperacja z podmiotami powiązanymi, dostawcami i działem SCE zajmującym się tworzeniem rekordów, kontrolą i płatnościami, aby zapewnić terminowe czyszczenie elementów. - Utrzymywanie dobrej komunikacji i relacji z klientami i dostawcami poprzez terminowe odpowiadanie na pytania i dostarczanie dokładnych informacji -Uczestniczenie w przygotowywaniu raportów, aby wypełnić wymogi kontrolne (kontrola skanowania). Wykonywanie pod nadzorem i z pomocą bardziej doświadczonych członków zespołu różnych analiz, aby polepszyć cykl przetwarzania faktur.
kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Kraków (małopolskie)

OBSERWATOR POMIARU RUCHU (O) - do 12 PLN

Obserwacja pomiaru ruchu
JERZY BAJER FIRMA INŻYNIERSKA ARCUS - 2016-02-19 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH - do 2 000 PLN

montaż urządzeń dźwigowych
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ GRAWERUJĄCYCH I DRUKUJĄCYCH - od 2 500 PLN

- przygotowywanie materiałów graficznych, - obsługa urządzeń do produkcji gadżetów reklamowych, - obsługa laserowego plotera grawerująco-tnącego, - obsługa lasera Fibrowego- obsługa drukarek cyfrowych, Mimaki, Xerox- inne prace związane z działalnością firmy.
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W SALONIE CCC - od 1 500 PLN

- profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa Klienta, - rozkładanie i uzupełnianie towaru w salonie, - zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów, - dbanie o wizerunek sieci CCC, - czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu
CCC S.A. - 2017-02-01 - Kraków (małopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 100 PLN

profesjonalna obsługa gości , prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie ciężarówki
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - od 2 400 PLN

murarz
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

INŻYNIER MECHANIK - od 3 500 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

TŁUMACZ JĘZYKA PORTUGALSKIEGO I REDAKTOR STRONY INTERNETOWEJ - od 5 000 PLN

Odpowiedzialność za transkrypcje i tłumaczenia treści marketingowych, IT oraz innych treści z języka angielskiego na portugalski i odwrotnie.Wykorzystuje narzędzia CAT w celu zapewnienia spójności tłumaczeń w dokumentach dla poprawy efektu dźwigni !!!! i efektywności.Zapewnia, że język użyty w tekstach docelowych jest odpowiedni dla prawidłowego kontekstu kulturowego. Zapewnia dostosowanie języka tłumaczonych tekstów do regionalnych różnic w razie potrzeby.Zapewnia, że są przestrzegane wytyczne marki i styl w treści docelowej.Utrzymuje i stale rozwija wiedzę z zakresu specjalistycznych tłumaczeń jak finanse, marketing i dokumentacja techniczna.Odznacza się dbałością o szczegóły podczas wprowadzania treści na stronę internetową, do poczty elektronicznej, Systemach IT.
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK WARSZTATU - od 3 500 PLN

Naprawa i obsługa techniczna samochodów i sprzętu w zakresie elektryki i mechaniki pojazdowej: konserwację pojazdów i sprzętu, w tym okresowe przeglądy stanu technicznego floty i sprzętów należących do Spółki; zgłaszanie potrzeby naprawy poza zakresem zlecenia; zabezpieczenie podlegających naprawie lub przeglądowi okresowemu pojazdów/sprzętu itp. przed awariami/uszkodzeniami mechanicznymi.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - od 4 250 PLN

1. Zapewnienie wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów dotyczących sprzętu komputerowego. 2. Administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną w Banku, a w szczególności nadzór nad urządzeniami i usługami sieciowymi. 3. Administracja systemami informatycznymi wykorzystywanymi w Banku.
BANK SPÓŁDZIELCZY RZEMIOSŁA W KRAKOWIE - 2017-04-14 - Kraków (małopolskie)

LISTONOSZ PIESZY - od 2 150 PLN

dostarczanie listów i przesyłek pocztowych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 16 PLN

Praca na produkcji (kanały, klatki wentylacyjne). Ciężka praca fizyczna (dwie zmiany 6-14, 14-22, Rybitwy, Płaszów). Na poczatęk umowa zlecenie, potem umowa o pracę.
FRAPOL Sp. z o.o. - 2017-03-10 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 800 PLN

konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 900 PLN

Utrzymanie czystości w określonym rejonie (zamiatanie, mycie podłóg, mycie okien, odkurzanie itp). Okresowe dyżury na portierni.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 11 - 13 PLN

Przyjmowanie, wydawanie i zarządzanie materiałami dostarczanymi do magazynu, obsługa stanowisk produkcyjnych, utrzymywanie porządku na hali magazynowej, sporządzanie dokumentacji w systemie komputerowym.
BRANDBOX OPAKOWANIA SPÓŁKA Z O. O. - 2016-01-11 - Kraków (małopolskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 10 816,67 PLN

Punkt kontaktu dla klientów firmy Cisco i nawiązywanie efektywnych relacji roboczych, rozwiązując problemy techniczne, zarządzając oczekiwaniami i gwarantującsatysfakcję klientów; Nieustanne doskonalenie wiedzy na tematproduktów i protokołów sieciowych wymaganych do świadczenia pomocy technicznej pierwszego, drugiego i trzeciego poziomu we wszystkich krajach, w wyznaczonej dziedzinie technologicznej;
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 300 PLN

Prace pomocnicze przy flizowaniu i tynkowaniu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kraków (małopolskie)

OGRODNIK - od 2 300 PLN

sadzenie roślin, pielęgnacja roślin, formowanie ziemi, układanie kamieni na skalniakach, zakładanie trawników,
Paweł KARLIK OGRÓD-KOMPLEKS - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - DYSTRYBUTOR ULOTEK - od 1 850 PLN

- rozwożenie ulotek, - roznoszenie ulotek, - rozwieszanie plakatów, - przygotowywanie materiałów do kolportażu, - zaopatrzenie oddziałów firmy
BARBARA BLAUT NIEZALEŻNY OPERATOR FINANSOWY CENTRUM 9 - 2016-07-07 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kraków (małopolskie)

FLIZIARZ - od 3 200 PLN

Praca w zawodzie na terenie Krakowa + delegacje na terenie woj. małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego
Łukasz Zdebski Global Serwis Group - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 900 PLN

sprzatanie, czyszczenie, mycie naczyń, zakup art.gospodarczych, praca 4-5 godz. dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR STACJI MONITOROWANIA ALARMÓW - od 1 850 PLN

obsługa stacji monitorowania i stacji telefonicznej - informowanie klientów o wezwaniach
SOLID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-27 - Kraków (małopolskie)