Praca DORADCA ZAWODOWY Nowy Tomyśl Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu

Stanowisko: DORADCA ZAWODOWY

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Badanie i diagnozowanie lokalnego rynku pracy pod względem potrzeb edukacyjno - zawodowych, pomoc przy określaniu predyspozycji zawodowych klientów, badanie preferencji zawodowych.

Data publikacji: 2016-09-23

Lokalizacja: Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Pracodawca: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu

Niepodległości 19, 64-300 Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Badanie i diagnozowanie lokalnego rynku pracy pod względem potrzeb edukacyjno - zawodowych, pomoc przy określaniu predyspozycji zawodowych klientów, badanie preferencji zawodowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Tomyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotomyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Tomyśl

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa pakietu MS Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
preferowane wykształcenie wyższe ze specj. doradztwo, poradnictwo zawodowe, pedagogika pracy, pełna zdolność do czynności prawnych, dobra organizacja pracy, samodzielność

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

28 Czerwca 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: 28 Czerwca

Numer budynku pracodawcy: 211

Profil działalności pracodawcy: pozostałe pozaszkolne formy edukacji

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy