Praca DORADCA SERWISOWY -2136 Świdnica K.TEAM Grzegorz Kostka Świdnica

Stanowisko: DORADCA SERWISOWY -2136

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów serwisu,sprzedaż usług serwisowych w tym części zamiennych i akcesoriów, budowanie długoterminowych relacji z klientami

Data publikacji: 2015-12-16

Lokalizacja: Świdnica (dolnośląskie)

Pracodawca: K.TEAM Grzegorz Kostka Świdnica

Westerplatte 55b, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów serwisu,sprzedaż usług serwisowych w tym części zamiennych i akcesoriów, budowanie długoterminowych relacji z klientami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA SERWISOWY -2136

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na stanowisku doradcy w serwisie samochodowym, bardzo dobra obsługa klienta, umiejetność planowania i organizacji zadań, dobra umiejętność obsługi komputera

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: K.TEAM Grzegorz Kostka Świdnica

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv+lm

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Westerplatte

Numer budynku pracodawcy: 55b

Profil działalności pracodawcy:
obsługa i naprawa pojazdów mechanicznychkwiaciarniaserwis bosch

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta