Praca DORADCA KLIENTA Żnin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żnin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wszystkie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Kobyłka (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Tychy (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łomża (podlaskie)

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, załadunek i rozładunek towarów, współpraca ze spedytorem, dbałość o powierzony sprzęt i dokumenty; mile widziane doświadczenie w przewozach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Dolna (opolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

praca w kuchni, przygotowanie posiłków dla konsumentów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, krojenie warzyw, obróbka wstępna mięs, gotowanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Osówka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

Obsługa klientów, biura w zakresie sprzedaży, rezerwacji imprez turystycznych, biletów i ubezpieczeń. Prace biurowe, marketingowe, obsługa urządzeń biurowych i usług Inpostu.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KADROWA - od 1 850 PLN

Specjalista ds. kadrowych- wymagania wykształcenie: średnie, obsługa komputera program Płatnik, Optima, staż pracy 3 lata.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

OBSŁUGA PŁYTOWA - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykładanie towaru, przyjmowanie dostaw, wyliczanie cen artykułów, sprzedaż produktów oraz obsługa klienta, sprawdzanie terminów ważności
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Prudnik (opolskie)

BETONIARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie mieszanek betonowych oraz produkcja elementów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wierzchowiska Pierwsze (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

poszukiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Łubniki (podlaskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Pajęczno (łódzkie)

Zgodny z prgramem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nałęczów (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

sprzedaż hurtowa, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Banino (pomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko - ładowarki. Kontakt tel. 41 345 26 01
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wola Murowana (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SUSZARNI - od 2 200 PLN

obsługa suszarni - suszenie okleiny
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Dobrzany (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

sprawdzanie zgodności wykrojonych elementów tkaniny (rodzaju, barwy) ze wzornikami tkanin zgodnie z dokumentacją techniczną i standardem pracy; szycie modeli wyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną i standardem pracy; staranne dobieranie do tkaniny materiałów pasmanteryjnych elementów wykończeniowych potrzebnych do produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną; optymalne wykorzystywanie i kontrola pobieranych materiałów i elementów do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PROJEKTANT - GRAFIK 2D I 3D - od 1 850 PLN

Projektowanie 2D i 3D, projektowanie poligrafii, opracowywanie dokumentacji projektowych, wykonawczych i powykonawczych, przygotowywanie plików do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

przygotowanie potraw, obsługa urządzeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2015-11-02 - Żuromin (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Mława (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

kompletowanie i znakowanie zamówień, wypełnianie dokumentów magazynowych, obsługa komputera (Excel, LOGI Fact WMS), rozładowywanie kontenerów z towarem
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Stryków (łódzkie)

MANAGER LOGISTYKI - od 10 000 PLN

Planowanie zapotrzebowania materiału na podstawie planu produkcyjnego klienta, zapewnienie płynności produkcyjnej klienta oraz zapasu materiału, dystrybucja oraz kontrola dokumentacji, pełna obsługa klienta przez i po dostawie zamówienia materiału, wdrażanienowych modeli, stały kontakt z dostawcami z Chin i Korei, wyceny, fakturowanie, sporządzanie raportów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed