Praca DORADCA KLIENTA Żary Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY-CHWILÓWKI" Spółka zo.o.

Miejsce pracy:
Artylerzystów 9, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, dbanie o wizerunek firmy i placówki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: pracownik instytucji pożyczkowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Umiejętność obsługi komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa urządzeń biurowych

Nazwa pracodawcy:
Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY-CHWILÓWKI" Spółka zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy:
Fabryczna 12, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Usługi finansowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik instytucji pożyczkowej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż produktów bankowych
Usługi finansowe Beata Cudak / Placówka partnerska Alior Banku - 2016-03-03 - Libiąż (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wieleń (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 295 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-09-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 7 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala, komputera
kontakt przez OHP - 2016-06-10 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - POMOCNIK - od 2 000 PLN

pomoc przy budowaniu instalacji elektrycznej, pomoc przy budowaniu oświetlenia drogowego
Instalatorstwo Elektryczne Krzysztof Noryk Jasień - 2016-10-26 - Jasień (lubuskie)

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Słubice (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

według zawodupraca na terenie UE
ALECHNO-TRANSPORT Mariusz Alechno - 2016-07-21 - Jasień (lubuskie)

OPERATOR LASERA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA WYCISKARKI LASEROWEJ
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Aktywna sprzedaż produktów bankowych, efektywne pozyskiwanienowych klientóworaz utrzymanie relacji z dotychczasowymi klientami, udział w akcjach promocyjnychi marketingowych, kreowanie pozytywnego wizerunku Banku
Adamczuk - Serwis Finansowy Grzegorz Adamczuk - 2015-12-11 - Siedlce (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 100 PLN

Przygotowanie ekspozycji na stoisku Warzywa Owoce, prezentacja artykułów
TESCO Polska Sp. z o.o. - 2016-06-23 - Kobylin (mazowieckie)

analizowanie potrzeb klienta, analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw, wybieranie wariantów, produktów lub usług, przygotowywanie ofert dla klienta, prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi, prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami, organizowanie stanowiska pracy zgodnie zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWA "DACH" ZDZISŁAW BRZESKI - 2016-03-23 - Blękwit (wielkopolskie)

Telefoniczne utrzymywanie kontaktów z klientem. Doradztwo nowym klientom. Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. Prowadzenie ewidencji klientów. Przygotowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Strzelin (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

realizowanie celów sprzedażowych, zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, dbanie o wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy, wykonywanie czynności magazynowych (branża RTV/AGD)
EURO-NET Sp. z o.o. - 2016-07-18 - Biała Podlaska (lubelskie)

ASYSTENT W DZIALE PERSONALNYM - 997,4 PLN

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, selekcja podań o pracę, przygotowywanie ogłoszeń o pracę
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Żary (lubuskie)

PRACOWNIK LEŚNY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Zabłocie (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

sprzedawca 1/2 etatu
Tesco Sp.z o.o. - 2016-06-08 - Choszczno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PIECA - od 1 750 PLN

Obsługa pieca piekarskiego
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Żary (lubuskie)

Obsługa klienta indywidualnego, przedsiębiorcy, Prezentacja i sprzedaż oferowanych produktów, dokonywanie transakcji gotówkowych
PROVIDENT POLSKA S.A - 2016-04-26 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

Prawidłowe sporządzanie sprawozdawczości z zakresu prowadzonych spraw; nadzór i prowadzenie dokumentacji dotyczącej gospodarki odpadami; współpraca z zarządcami wspólnot mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Łęknica (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, obsługa klienta, wykładanie towaru, metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Żary (lubuskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

wg zawodu
Kaufland Polska Markety Spółka zo.o. - 2016-07-12 - Żary (lubuskie)

Kontakty telefoniczne z klientami
PLUS-KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA GRAŻYNA KRÓL-ŚWIERCZYŃSKA - 2016-05-16 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

obsługa klientów w Alior Banku, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż i obsługa produktów bankowych
iDoradcy Finansowi Radosław Bartkowski - 2016-01-13 - Zielona Góra (lubuskie)

Aktywna sprzedaż produktów i usług z branży RTV/AGD.
Neonet S.A. - 2016-08-18 - Sanok (podkarpackie)

Doradcy klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

OPERATOR KOPARKI - od 3 500 PLN

Wg zawodu
TRANSPORT HASIUK WIESŁAW - 2016-09-28 - Żary (lubuskie)

Sprzedaż paliwa i artykułów przemysłowych i spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie odszkodowań.Praca w terenie.
ARBITER S.A. - 2015-11-16 - Góra (dolnośląskie)

przyjmowanie zamówień, doradztwo przywyborze produktów, realizacja przyjętych zamówień, sporządzanie dokumentów realizowanych i wysyłanych zamówień
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Legnica (dolnośląskie)

Obsługa klienta i doradztwo w salonie mebli kuchennych.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe RAM - 2015-12-02 - Zamość (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed