Praca DORADCA KLIENTA Żary Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY-CHWILÓWKI" Spółka zo.o.

Miejsce pracy:
Artylerzystów 9, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, dbanie o wizerunek firmy i placówki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: pracownik instytucji pożyczkowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Umiejętność obsługi komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa urządzeń biurowych

Nazwa pracodawcy:
Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY-CHWILÓWKI" Spółka zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy:
Fabryczna 12, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Usługi finansowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik instytucji pożyczkowej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

według zawodu
PRO QUALITY POLSKA Sp. z o.o. - 2016-04-20 - Lubsko (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

- Obsługa klienta na najwyższym poziomie,- Udzielanie informacji klientom o ofercie handlowej,- Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar w przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej oferujemy pakiet szkoleń w tym zakresie,- Towarowanie stoiska pozwalające zapewnić najlepszą dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardem firmy
Tesco Polska Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Kościan (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

ofertowanie, doradzanie w wyborze sprzętu laboratoryjnego
DANLAB Danuta Katryńska - 2016-02-24 - Białystok (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

prezentowanie oferty klientom firmy, prace administracyjno-biurowe,godz. pracy 9.00-17.00
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR KOPARKI - od 3 500 PLN

Wg zawodu
TRANSPORT HASIUK WIESŁAW - 2016-09-28 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 200 PLN

towarowanie, obsługa klienta, obsługa skanera i kasy
Tesco Polska Sp zo.o - 2016-05-16 - Oława (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ KREDYTÓW, POŻYCZEK, UBEZPIECZEŃ. BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTA, PRZYJMOWANIE WPŁAT. POZYSKIANIE NOWYCH KLIENTÓW.Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie Cv na adres e-mail: dawid.lompart (at) ideapozyczka.pl
Idea Pożyczka Sp. z o.o. - 2016-04-12 - Płońsk (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA (SPRZEDAWCA) - od 2 000 PLN

Towarowanie, obsługa klienta, dbałość o zachowanie standardów sklepowych (Praca na dziale świeża żywność owoce-warzywa/sucha żywność/świeża żywność-lady)
TESCO POLSKA Spółka zo.o Kraków - 2015-12-03 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 1 500 - 2 500 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczne umawianie spotkań i pozyskiwanie nowych klientów.
Centrum Bankowości Finansowej - 2016-06-29 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Radomsko (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

doradztwo kredytowo-finasowo-ubezpieczeniowe, płaca zasadnicza + prowizja
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DANTOM" TOMASZ SZEFLER - 2015-12-11 - Radomierz (wielkopolskie)

Wykonywanie prac biurowych, obsługa Klienta, sprzedaż produktów energetycznych.
EL - DAR Dariusz Radziak - 2016-02-03 - Rumia (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 400 PLN

obsługa klientów, kontrola oznaczeń cenowych, dbanie o porządek na dziale
LEROY-MERLIN POLSKA Sp.z.o.o. - 2016-10-27 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

obsługa klienta, kasy fiskalnej, generowanie umów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Lublin (lubelskie)

ELEKTRYK - od 3 800 PLN

Instalacje elektryczne. Budowa obiektów przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej. Jedna zmiana, umowa na okres próbny, umowa na czas określony. Praca na budowie we Wrocławiu ul. Obornicka, następnie inne budowy na terenie Polski. Pracodawca zapewnia transport i noclegi na budowy na terenie Polski.kontakt z pracodawcą 509 121 778, janzen (at) janzen.com.pl
JAN GRĘBOWIEC Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "JANZEN" - 2016-06-15 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 085 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, kart płatniczychi terminali, towarowanie stoiska
Tesco Polska Sp. Z.O.O - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

analiza potrzeb klienta, analiza potrzeb rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw, wybieranie wariantów produktów lub usług, przygotowywanie ofert dla klientów, prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi, prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochroną PPOŻ, ochroną środowiska, wymaganiami ergonomii.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu surówek, pomoc przy obsłudze klienta, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów w zakresie doradztwa i sprzedaży usług Multimedia Polska S.A. tj. Telewizja, Internet, Telefon, Energia;Realizacja planów sprzedażowych;Monitorowanie konkurencji na wyznaczonym terenie;Terminowe raportowanie wyników;Dbanie o wizerunek firmy.
MULTIMEDIA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-20 - Rzeszów (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta. Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach. Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami Obi. Utrzymywanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami Obi.
SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. - 2016-11-18 - Tychy (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w obrębie sklepu, przygotowanie dostarczonego towaru do sprzedaży np. układanie, dbałość o higienę i estetykę na stanowisku pracy i w jego obrębie, obsługa klientów, obsługa komputera, przyjmowanie towaru
"OLIN" Marzena Butycz - 2016-06-28 - Żary (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

nawiązywanie kontaktów z klientami, poznawanie ich potrzeb i oczekiwań, zawieranie umów, przedstawianie ofert
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Inspektorat w Lesznie - 2016-07-05 - Leszno (wielkopolskie)

Sprzedaż produktów bankowych Banku BPH, obsługa klienta, aktywne pozyskiwanie klientów
ADAMCZUK - SERWIS FINANSOWY GRZEGORZ ADAMCZUK - 2016-06-30 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Drożków (lubuskie)

obsługa klientów zagranicznych, doradztwo produktowe, przygotowywanie ofert (z wykorzystaniem systemu informatycznego)
PROGRES POLSKA Spółka z O.O. - 2016-06-28 - Zduńska Wola (łódzkie)

obsługa klienta, dbanie o wizerunek firmy, sprzedaż produktów finansowych, wprowadzanie danych do systemu
BARBARA BLAUT NIEZALEŻNY OPERATOR FINANSOWY CENTRUM 9 - 2017-02-23 - Tychy (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 5 000 PLN

Fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu,kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy, sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
TERG Spółka Akcyjna - 2016-11-25 - Zawiercie (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 722 PLN

jw.
TESCO Polska Sp. z o.o. - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)