Praca DORADCA SERWISOWY W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ I TRANSPORTOWEJ Krzepice AUTO-SERVIS S.C. J.G.M.W. MOŃKOWIE

Słowackiego 36, 42-160 Krzepice, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i rozliczanie zleceń, prowadzenie dokumentacji w firmie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska:
DORADCA SERWISOWY W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ I TRANSPORTOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzepice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzepice

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 14.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: AUTO-SERVIS S.C. J.G.M.W. MOŃKOWIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Krzepice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krzepice

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 36

Profil działalności pracodawcy: Naprawa pojazdów.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*