Praca DORADCA KLIENTA Żary TESCO POLSKA Spółka zo.o Kraków

Broni Pancernej 15, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagrodznia miesięczny

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żary

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana książeczka Sanepidowska, chęci do pracy

Nazwa pracodawcy: TESCO POLSKA Spółka zo.o Kraków

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Żary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żary

Ulica pracodawcy: Broni Pancernej

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: market

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta