Praca DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z SUPLEMENTAMI I ODŻYWKAMI Częstochowa Firma Handlowa "ALE FORMA" Marcin Marciniak

Łódzka 52/LOK.3, 42-218 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Doradztwo i sprzedaż suplementów i odżywek.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 057 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1500 zł netto (podstawa+prowizja)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DORADCA KLIENTA/SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z SUPLEMENTAMI I ODŻYWKAMI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 057 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Trener sportu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane wykształcenie związane z dietetyką, sportem, wymagana znajomość rynku suplementów/odżywek, komunikatywność, osoba prowadząca aktywny tryb życia, zainteresowania:sport, fitness.

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa "ALE FORMA" Marcin Marciniak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Łódzka

Numer budynku pracodawcy: 52

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta