Praca Doradca klienta-sprzedawca Ozorków Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Ozorków

Województwo: łódzkie

Powiat: zgierski

Adres miejsca pracy: ul. Starzyńskiego 26

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-30

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRZYUCZENIE DO ZAWODU SZWACZKA - od 2 000 PLN

przyuczenie do zawodu szwaczka
P.P.H.U. "DISTER" Małgorzata Wyderka - 2017-02-01 - Ozorków (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Praca w sklepie ogólnpspożywczym, obsługa klientów, kasy fiskalnej, terminala płatniczego.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Zgierz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Mycie, Sprzątanie, Obieranie warzyw
Grek RTC S.A. - 2017-01-05 - Zgierz (łódzkie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

Specjalista ds. sprzedaży usług i kredytów (POK) - -

Media Expert udzielanie Klientom kredytów ratalnych
sprzedaż usług z oferty elektomarketu Media Expert
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
dodatkowo sprzedaż sprzętu RTV/AGD/IT
Media Expert - 2017-03-10 - Brzesko (małopolskie)

OPERATOR PODNOŚNIKA - od 1 850 PLN

obsługa podnośnika koszowegosamojezdnego,bieżąca kpnserwacja maszyny.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Zgierz (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-28 - Garwolin (mazowieckie)

Media Expert - 2017-01-05 - Zamość (lubelskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-24 - Wieruszów (łódzkie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- montaż i konserwacja oraz naprawa instalacji elektrycznej w zakładzie.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zgierz (łódzkie)

Media Expert - 2017-03-08 - Paczków (opolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Produkcja bielizny.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Głowno (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 2 200 - 2 700 PLN

Praca w hurtowni materiałów PCV do produkcji plandek.
SAKO-EXPO TECHTEXTILPLAST Henryk Sakowski Spółka Jawna - 2016-02-19 - Aleksandria (łódzkie)

OPERATOR/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 350 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych, montaż elementów produkcyjnych, kontrola jakości elementów
Trenkwalder&Partner sp.z.oo - 2017-03-15 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

KIEROWNIK SPRZEDAŻY - od 2 800 PLN

sprzedaż produktów ,budowanie działu sprzedaży, pomiary do zamówień, prowadzenie dokumenatacji ( w tym fotografowanie) prowadzonych inwestycji.
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Zgierz (łódzkie)

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG - od 2 000 PLN

Obsługa klientów w zakresie usług kosmetycznych
MY HAIR SALON MONIKA KĘPKA-RADZYŃSKA - 2017-02-23 - Zgierz (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

Motoryzacyjna , nawiązywanie kontaktów handlowych między polska-Ukraina, wyszukiwanie rynku zbytu poza granicami UE.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Wróblew (łódzkie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-08-22 - Krotoszyn (wielkopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 700 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
DENTLACK TOMASZ WĘŻYŃSKI - 2017-05-22 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

realizowanie działań w zakresie sprzedaży ,wynajmu maszyn, budowanie bazy klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zgierz (łódzkie)

Media Expert - 2016-05-02 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KONSTRUKTOR-TECHNOLOG - od 2 000 PLN

przygotowanie dokumentacji warsztatowej, sporządzanie planów jakości, nadzór merytoryczny przy wdrażaniu do produkcji wyrobów nowych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 3 100 PLN

Produkcja stolarki aluminiowej- okna, drzwi (tworzenie konstrukcji i jej mantaż), obsługa urządzeń mechanicznych- szlifierki, piły, wiertarki.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zgierz (łódzkie)

Media Expert - 2015-11-23 - Ozorków (łódzkie)

PIEKARZ-CIASTOWY - od 1 850 PLN

obsługa pieca olejowego,wsadzanie i wyjmowanie pieczywa,przygotowywanie masy ciastowej, formowanie kęsów, ważenie, wkładanie do form.
J.Z.S. Nyczaj - PPHU Piekarnia-Cukiernia - 2016-10-11 - Głowno (łódzkie)

Media Expert - 2016-01-14 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-03-21 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

PRACOWNIK STOLARNI - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
LEUTE Sp.z o.o. - 2016-10-04 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Zgierz (łódzkie)