Praca Doradca klienta-sprzedawca Ozorków Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Ozorków

Województwo: łódzkie

Powiat: zgierski

Adres miejsca pracy: ul. Starzyńskiego 26

Data dodania ogłoszenia: 2016-05-30

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK DEKARSKI - od 1 850 PLN

cięcie blachy, podawanie materiałó, obsługa sprzętu
"USŁUGI BLACHARSKO-DEKARSKIE" Tomasz Burzyński - 2016-07-29 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

sprzatanie wnętrz budynków i terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Zgierz (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-30 - Nowa Sól (lubuskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2016-05-17 - Będzin (śląskie)

Media Expert - 2016-07-11 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-25 - Myślenice (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

gotowanie i przygotowywanie potraw oraz wydawanie
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Ozorków (łódzkie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprzedaż mebli, montaż, wywóz, przewóz,prace biurowe,faktury,zamówienia,reklamacje,prace gospodarcze na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zgierz (łódzkie)

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-03-17 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

STOLARZ - 2 500 - 3 000 PLN

wykonywanie okien, drzwi, mebliDojazd do pracy zagwarantowany- od strony Widzewa-przez całą Łódź
'KDT" Zakład Produkcji Drzewnej Krzysztof Smulewicz - 2016-09-01 - Dzierżązna (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- kompleksowa obsługa sekretariatu w tym przyjmowanie gości, obsługa poczty, przesyłek kurierskich, poczty e-mail oraz obsługa urządzeń biurowych,- nadzrór nad prawidłowym przepływem informacji pomiędzy zarządem, a klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz działami spółki,- prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej zgodnie z dziennikiem korespondencyjnym,- prowadzenie rozmów i korespondencji w j. angielskim,- koordynacja obiegu dokumentów oraz informacji służbowych,- administracyjne wsparcie dla pracowników firmy,- zamawianie materiałów biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-13 - Włodawa (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych, pełen zakres usług kosmetycznych tj. manicure, pedicure, stylizacja paznoci, zabiegi na twarz, henna
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Media Expert - 2016-05-16 - Żagań (lubuskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

odzież damska, głównie dzianiny
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Biała (łódzkie)

Media Expert - 2015-10-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
aGregat Monika Arent - 2017-02-13 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 000 PLN

praca na linii produkcyjnej przy produkcji pianki poliuretanowej
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Ozorków (łódzkie)

Media Expert - 2016-05-18 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN DO FORMOWANIA SZKŁA PŁASKIEGO - od 11 PLN

Pakowanie i mycie gotowych wyrobów, laminowanie, prace pomocnicze związane z przygotowaniem produkcji i obróbką gotowych wyrobów
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Zgierz (łódzkie)

Media Expert - 2016-09-15 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

praca w magazynie, w godzinach nocnych od 18.00 do 8.00
kontakt przez OHP - 2016-04-11 - Stryków (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym i wewnętrznym
GWARANT Agencja Ochrony S.A. - 2016-02-02 - Niesułków (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN NISZCZĄCYCH - 2 000 - 2 300 PLN

Obsługa belownicy, niszczarki przemysłowej, wózka widłowego, przygotowanie surowca papierowego, załadunek na pojazdy.
Artur CZECH - CZECH RECYKLING - 2016-05-05 - Zgierz (łódzkie)

INSPEKTOR - od 2 000 PLN

Rozliczanie rzeczowe i finansowe umów, nadzór nad prawidłową realizacją umów, planowanie środków fin na media i usługi komunalne, opracowanie dok do postępowań o udzielenie zamówień publicznych, sprawozdawczość w zakresie gosp komunalnej
31 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - 2016-11-17 - Zgierz (łódzkie)

PRZYUCZENIE DO ZAWODU SZWACZKA - od 2 000 PLN

przyuczenie do zawodu szwaczka
P.P.H.U. "DISTER" Małgorzata Wyderka - 2017-02-01 - Ozorków (łódzkie)

SORTOWACZ PACZEK - od 12 PLN

rozładunek i sortowanie paczek
kontakt przez OHP - 2016-03-17 - Lućmierz (łódzkie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wymiana i naprawa opon; naprawa dętek; wyważanie kół; prostowanie obręczy
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Zgierz (łódzkie)