Praca Doradca klienta-sprzedawca Ostrów Wielkopolski Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Województwo: wielkopolskie

Powiat: ostrowski

Adres miejsca pracy: Kaliska 120 (Galeria Ostrovia)

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-31

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Malbork (pomorskie)

KOSMETOLOG - od 1 850 PLN

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała
KOSM ESTET Bożena Stańczyk - 2016-09-01 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie,
PHU Studniewski - 2016-06-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TECHNIK EKONOMISTA - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie techniczne
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

doświadczenie na ww stanowisku,
ZPUH Jarko Jarosław Pluciński - 2016-10-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, bardzo dobra znajomość kuchni ukraińskiej zawierająca umiejętność produkcji pierogów ukraińskich.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT DZIAŁU EKSPORTU - od 2 200 PLN

obsługa w eksporcie partnerów handlowych,prowadzenie bieżącej korespondencji z klientami w j. ang.,utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców,analiza rynku pod kątem cen,biegła znajomość j. angielskiego w mowie i pismie,umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności komunikacujne i negocjacyjne,silna motywacja do działania,wytrwałość i determinacja w dążeniu do celu,bardzo dobra znajomość obsługi komputera
DELTA TRADE Małgorzata i Krzysztof Czaja s.j. - 2016-06-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

wykształcenie bez znaczeniamile widziane doświadczenieznajomość kuchni polskiejpasja do gotowania
MALKO Marcin Malinowski - 2016-10-25 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 822 PLN

nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń, usuwanie skutków awarii elektrycznych i mechanicznych, prowadzenie prac modernizacyjnych maszyn, uczestnictwo w uruchomieniu i odbiorze nowo zakupionych maszyn i urzadzeń, ciagłe doskonalenie procesów technologicznych
kontakt przez OHP - 2016-08-16 - Ociąż (wielkopolskie)

MURARZ - od 3 300 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie
INWEST BUD Jarosław Grell - 2016-05-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

TAPICER - od 2 000 PLN

wyksz. zawodowe, może być osoba do przyuczenia,, spełniająca warunki art. 49 Bezrobotny z określonym II prof. pomocy
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-05-19 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-09-13 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 000 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 920 PLN

załadunek i rozładunek towarów, kompletacja towarów zgodnie z dokumentacją
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - od 1 850 PLN

Obsługa pakietu MS. Office, umiejętność pracy w grupie
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Małkinia Górna (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

orgnizacja pracyusługa urzadzeń techniki biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY LUB POMOCNIK LAKIERNIKA - od 5 500 PLN

znajomość podstaw lakierowania, przygotowywanie jachtów do malowania, pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie, miejsce pracy: Francja
MEGA YACHT OLWIK Radomir Adamski - 2016-02-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-02-03 - Łask (łódzkie)

BETONIARZ - od 1 850 PLN

mechaniczna produkcja masy betonowej, produkcja drobnych wyrobów betonowych
Zakład Obsługi Budownictwa WIBET S. C. - 2016-03-18 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa klientów, przygotowanie dostarczonego towaru do sprzedaży, sporządzanie zamówień, pomoc przy sporządzaniurocznego spisu towarów, odpowiednie wyeksponowanie towaru w celu ich zareklamowania, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, kradzieżą, udzielanie klientom informacji na temat sprzedawanych produktów, dbanie o czystość miejsca pracy, odbieranie dostarczonego do sklepu towaru, przestrzeganie przepisów o ochronie tajemnicy służbowej, wykonywanie raportów ze sprzedaży,Dźwiganie ciężarów: 5 kilogramów,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemilogicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Bogdaj (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2017-02-21 - Świebodzice (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-03-01 - Krapkowice (opolskie)

MONTAŻYSTA SYSTEMÓW STEROWANIA - od 3 000 PLN

wyksz. min. zawodowe,umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej i technicznej, prawo jazdy kat. B, montaż i kompletacja szaf elektrycznych
TRASKO AUTOMATYKA Sp. z o. o. - 2017-01-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 300 PLN

biegła znajomość j. francuskiego
ATLANTIS Sp.zo.o. - 2017-01-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia,doświadczenie mile widziane,uprawnienia SEP do 1 kV,prawo jazdy kat. B,możliwość przyuczenia
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "OLIMPIA" Waldemar Walczak - 2016-02-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 2 890 PLN

Praca na wysokości powyżej 3 m
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

sporządzanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Brok (mazowieckie)

OPERATOR CAD - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - tworzenie rysunków technicznych konstrukcji (projekt), sporządzanie dokumentacji wykonawczej, analiza rozwiazań technicznychistniejacej gamy produktów, przygotowywanie dokumentacji technicznej 2d nowych i istniejacych produktów, branie udziału w opracowywaniu nowych koncepcji produktu, tworzenie modelu 3D projektowanych kobstrukcji i jej elementów, współpraca z działami produkcyjnymi i w zakresie wykonania danych produktu m.in. tworzenie dokumentacji wykonawczej, współpraca z działem sprzedaży w zakresie ustalania wymagań klientów, co do projektowanych elementów.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)