Praca Doradca klienta-sprzedawca Ostrów Wielkopolski Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Województwo: wielkopolskie

Powiat: ostrowski

Adres miejsca pracy: Kaliska 120 (Galeria Ostrovia)

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-31

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 1 850 PLN

mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym, dokładność,
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - od 1 850 PLN

Obsługa pakietu MS. Office, umiejętność pracy w grupie
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Małkinia Górna (mazowieckie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-04-27 - Bogatynia (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży roboczej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 500 PLN

prace elewacyjne (tynki, ocieplanie), montaż karton gipsu, szpachlowanie, prace remontowo- budowlane, prace budowlane-murarskie, kierowanie grupą pracowników, doświadczenie przy tynkach elewacyjnych i wykończeniach wnętrz, szpachlowaniu karton gipsach, murowaniu,
PITREM Młodorzyniak Piotr - 2016-08-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 000 PLN

Ochrona obiektu przemysłowego, pracownik kwalifikowany- po kursie, w wykazie Komendy Wojewódzkiej, wykształcenie min.średnie, mile widziane dopuszczenie do pracy z bronią, sprawność fizyczna,wynagrodzenie: 2000 zł netto na okres próbny, miejsce pracy: Odolanów
Biuro Ochrony ALFA - 2016-07-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 10 PLN

konieczne doświadczenie w zawodzie, umowa-zlecenie, wynagrodzenie od 10/h
InBud Przemysław Barbal - 2016-02-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2015-10-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 5 500 PLN

wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy CE,osoba z doświadczeniem, karta kierowcy, trasy międzynarodowe. Praca od poniedziałku do piątku.
ALBATROS s.c. - 2016-02-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

wykształcenie bez znaczeniamoże być osoba do przyuczenia
PHU Studniewski - 2017-02-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KAS I PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA - od 1 500 PLN

doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, komunikatywność, 3/4 etatu, miejsce pracy: Obi Ostrów Wlkp.
Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. - 2015-11-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Kierownik Salonu Sprzedaży - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-06 - Bolesławiec (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-03-24 - Barlinek (zachodniopomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w sklepie spożywczo - przemysłowym,wykształcenie bez znaczenia,doświadczenie w branży spożywczo - mięsnej - mile widziane
Delikatesy " ARKADY "ArkadiuszJuskowiak - 2016-03-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 400 PLN

wymagane prawo jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
PPH Bylicki Sławomir - 2016-11-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU OGRÓD - od 2 000 PLN

wymagane znajomość branży ogrodniczej i umiejętność obsługi komputera, obsługa klientawynagrodzenie: 2000 zł brutto + premia
SOMERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Bricomarche) - 2017-03-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu dokumentacji kancelaryjnej szkoły
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Jasienica (mazowieckie)

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Prace magazynowe
Media Expert - 2017-03-23 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 3 500 PLN

Bieżaca obsługa klientów, wykonywanie prac administracyjno-biurowych w dziale sprzedaży maszyn rolniczych.
MOSKIT PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE MAREK STRZYŻ - 2017-03-30 - Śliwniki (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-03-16 - Brzesko (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E - od 1 850 PLN

karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy C+E, trasy krajowe i zagraniczne
PPHU Marek Drobnikowski - 2016-03-04 - Odolanów (wielkopolskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Myślenice (małopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-09-30 - Oleśnica (dolnośląskie)

ZBIERACZ OWOCÓW - od 1 PLN

zbieranie wiśni
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Karski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 750 PLN

obsługa klienta; sprzedaż paliwa, towarów; przyjmowanie towaru
Błysk Piotr Aulich - 2015-11-30 - Antonin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY DZIAŁU WINDYKACJI - od 1 850 PLN

Wprowadzanie umów, utrzymywanie kontaktu z pełnomocnikami , dłużnikami, komornikami, aktualizacja danych w systemie.
MAGNE SUPERAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-03-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-13 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wyksz. średnie
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-04-07 - Mława (mazowieckie)