Praca Doradca klienta-sprzedawca Ostróda Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Ostróda

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: ostródzki

Adres miejsca pracy: ul. Grunwaldzka 41

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-27

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA- KASJER - od 2 400 PLN

aktywna sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, układanie towarów na pólkach, , udzielanie klientom informacji na temat asortymentu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

ZALEWACZ FORM - 997,4 PLN

zalewacz form
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

Product Manager - Nowe Media - -

Media Expert Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.
Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów (na bazie trendów rynku).
Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.
Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.
Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.
Definiowanie wymagań dotyczących produktów.
Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.
Monitorowanie i analizowanie rynku.
Prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji.
Media Expert - 2016-08-22 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-04-26 - Zielona Góra (lubuskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-01-07 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA W DZIALE PRZEMYSŁOWO-BUDOWLANYM - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów przemysłowo-budowlanych
JASAM Sp. z o.o. Olsztyn - 2016-03-21 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Gryfino (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 300 PLN

rozwożenie towaru w rejonie Ostródy i okolic oraz pomoc na magazynie. Pomoc przy rozładunku towaru
Hurtownia Rolno-Spożywcza WALMIR Waldemar & Lidia Purzyccy - 2017-02-22 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Administrator Hurtowni Danych - -

Media Expert Administrowanie bazami danych funkcjonującymi w organizacji,
Utrzymywanie istniejących baz danych oraz aktywny udział w ich rozwoju,
Projektowanie narzędzi raportowych i analitycznych klasy BI,
Przygotowywanie dokumentacji technicznej HD i procesów zasilania,
Tworzenie nowych baz, modelowanie procesów, w tym ETL, optymalizacja, raportowanie,
Diagnostyka i rozwiązywanie problemów, bezpośrednie wsparcie użytkowników,
Rozwój środowiska BI, udostępnianie raportów, budowa wewnętrznych aplikacji na potrzeby udostępniania raportów (SSRS, Excel), bieżąca walidacja danych,
Media Expert - 2015-10-06 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

- fizyczne przyjmowanie do magazynu towarówprzygotowanych przez działy produkcyjne,- przygotowanie towarów do wysyłki;- zapewnienie sprawnego załadunku wyrobówprzygotowanych do wysyłki;- kontrola stanów magazynowych- uzytkowanie wyposażenia magazynowego zgodnie z przeznaczeniem
Animex Foods Spółka z o.o. Sp. k. - 2016-12-01 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - 1 850 - 2 000 PLN

Praca związana z obsługą gości i komputera (recepcja)
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Dąbrówno (warmińsko-mazurskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-08-12 - Jawor (dolnośląskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

VEGA Sp. z o.o. - 2017-04-21 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

BRYGADZISTA HALI SORTOWNI - od 1 850 PLN

zarządzanie linia technologiczną, nadzór nad prawidłowa eksploatacją sprzetu i maszyn
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Rudno sp zoo - 2016-05-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-05 - Zielona Góra (lubuskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Zdzieszowice (opolskie)

Media Expert - 2016-03-11 - Kępno (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-06-14 - Koło (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-02-29 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość